Wielobój Siłowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle

W poniedziałek, 7 stycznia w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle rozegrano Wielobój Siłowy o Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach zwyciężył Łukasz Kocikowski z klasy IVC.

Dnia 13 lutego odbyły się XI Indywidualne Mistrzostwa Zespołu Szkół Budowlanych w Tenisie Stołowym. W zawodach uczestniczyło 40 zawodników.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

W grudniu w naszej szkole odbywały się Zawody w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora Szkoły. Do zawodów przystąpiło ponad 20 drużyn reprezentujące poszczególne klasy. 20 grudnia w finale zagrali zawodnicy z następujących klas : III G, II B, IV Dr, IV C. Mistrzami Zespołu Szkół Budowlanych o Puchar Dyrektora Szkoły została drużyna z klasy IV Dr, drugie miejsce kl. IV C, trzecie III G i czwarte II B. Najlepszym siatkarzem zawodów został Michał Lamparski z IV Dr.

W dniach 18-19 czerwca na Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce uczniowie naszej szkoły startowali w biegu na 100m, 800m, pchnięciu kulą i rzucie oszczepem. Wśród startujących wyróżniła się uczennica klasy IH Małgorzata Jabłońska, która w rzucie oszczepem zajęła IV miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Promując aktywny i zdrowy styl życia wśród młodzieży ZSB, 31.05.2012r. w "Międzynarodowy Dzień Bez Papierosa", zorganizowano mecz piłki nożnej nauczyciele - uczniowie.

Dnia 16 marca 2012 nasi uczniowie brali udział w XVI Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym i w Dart’cie.

Dnia 14 grudnia uczennice klasy IIIG, Monika Smerlińska i Paula Adamiec, zajęły VI miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym. W zawodach uczestniczyło 15 drużyn z Bydgoskich Szkół Ponadgimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy!

Dnia 7 grudnia uczniowie ZSB, Grzegorz Hak - klasa IVB i Dariusz Filipowski – klasa IIC, zajęli VI miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.

Dnia 18 listopada 2011r. odbyły się DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM. W zawodach startowało 18 drużyn.