Nasi finaliści 50 edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”

W dniach 1-4 lutego uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy Bartosz Jurkiewicz i Michał Nowak brali udział w finale centralnym ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” na międzynarodowych targach budowlanych BUDMA’2022 w Poznaniu.

Czytaj więcej!

Mikołajkowy wyjazd klasy 1A do Torunia

Dnia 2 grudnia, nie zważając na nadciągające chłody, klasa 1A dzielnie wyruszyła na oczekiwaną klasową wycieczkę do Torunia.


Czytaj więcej!

KONKURS NA MEDAL OKOLICZNOŚCIOWY

Czytaj więcej!

Szkolenie

Najnowsze materiały do hydroizolacji, oraz możliwości ich wykorzystania, poznali uczniowie szkół branżowych, podczas prezentacji oraz szkolenia, które na terenie warsztatów szkolnych przeprowadził Pan Paweł Ruciński z firmy KNAUF

Czytaj więcej!

Nasz uczeń ponownie w Finale Centralnym Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia"

W dniach 4-7 lutego 2020 roku w Poznaniu uczeń naszej szkoły, Paweł Hassa, brał udział w Finale Centralnym XLIX Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Złota Kielnia.
Paweł znalazł się w najlepszej szóstce uczniów w Polsce zakresie systemów suchej zabudowy. W eliminacjach okręgowych w tej specjalności wystartowało 73 uczniów.

Czytaj więcej!

Wiosna w WTZ "Dąb"

26 marca grupa z klasy III R brała udzial w drugiej część warsztatów rzeźbiarskich w warsztatach terapii zajęciowej "Dąb" w Białych Błotach.

Czytaj więcej!

Z kamieniem na Ty

18 marca klasa III A odwiedziła wraz z opiekunami Zakład przerobu kamienia "GRANIT" w Solcu Kujawskim.

Czytaj więcej!

Wiosenne warsztaty

Dnia 11 marca odwiedzili naszą szkołę uczniowie klasy drugiej z SP 46 z Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Nasi Finaliści Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia ‘2019”

W dniach 13-14 lutego br. uczniowie naszej szkoły, Paweł Hassa i Patryk Stachowicz, brali udział w finale centralnym 48 edycji ogólnopolskiego turnieju Złota Kielnia ‘2019.

Czytaj więcej!

Świąteczne prezenty dające radość dużym i małym

Świąteczne odlewy, figurki bożonarodzeniowe, wykonane z gipsu...

Czytaj więcej!