#ErasmusDays w ZSB

Uczniowie zostali także zapoznani z ideą programu i korzyści, jakie z nich płyną.

Czytaj więcej!

Już niebawem będziemy świętować w szkole #ErasmusDays

To inicjatywa mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+.

Czytaj więcej!

Kolejny staż zawodowy Erasmus+

Od 2014 roku w ramach programów Erasmus+ i POWER na staże zawodowe wyjechało 305 uczniów i 38 nauczycieli – opiekunów.

Czytaj więcej!

Dokumenty Europass Mobilność rozdane!

Podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego kolejna grupa uczniów naszej szkoły otrzymała certyfikaty Europass Mobilność.

Czytaj więcej!

Odbiór dokumentów potwierdzających mobilność - Europass

Zapraszamy wszystkie osoby, które uczestniczyły w stażu we Frankfurcie i Bradze we wrześniu 2017 roku po odbiór dokumentów potwierdzających mobilność - Europass.

Uroczyste wręczenie odbędzie się 3 września (poniedziałek) o godzinie 8.00 na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy.

Obecność obowiązkowa.

Czytaj więcej!

DRUGIE FORUM WYMIANY DOŚWIADCZEŃ - "MOJA PRZYGODA Z ERASMUSEM+"

28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Chemicznych odbyło się w DRUGIE FORUM WYMIANY DOŚWIADCZEŃ - "MOJA PRZYGODA Z ERASMUSEM.

Organizatorem spotkania był Zespół Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy, współorganizatorami Zespół Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy.

Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Bydgoszczy Pan Rafał Bruski. Partnerem wspierającym było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy.

(...)

Czytaj więcej!

Erasmus+ - staż w Portugalii i Niemczech - certifikaty

21 grudnia 2017 roku uczniowie odbywający staż w Portugalii i Niemczech w ramach projektu "Doskonalenie kwalifikacji zawodowych przepustką do europejskiej kariery zawodowej" współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. Akcja 1. w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w roku 2016 otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobycie umiejętności językowych i kulturowych.

Czytaj więcej!

Zajęcia z rysunku odręcznego

W dniu 23 listopada 2017 roku w Zespole Szkół Budowlanych z okazji Drugiego Europejskiego Tygodnia Umiejętności zawodowych odbyły się zajęcia z rysunku odręcznego. Wzięli w nich udział uczniowie klas pierwszych kształcący się w zawodzie technik renowacji elementów architektury oraz uczniowie, którzy uczestniczyli w stażu w Niemczech w ramach programu unijnego ERASMUS +.

(...)

Czytaj więcej!

Dokument Europass – Mobilność

Na konferencji „Od pasji do działania – odkryj swój talent” uczniowie odbywający staże w Irlandii i Portugalii w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ otrzymali dokument Europass – Mobilność.

(...)

Czytaj więcej!

Erasmus+ - staż w Portugalii - podsumowanie

Wspaniały czas w Portugalii dobiegł końca...

Czytaj więcej!