5 zespołów w kolejnym etapie Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Opublikowano: 2023-02-20 13:07

Nasi uczniowie mają świetne pomysły i wkładają dużo pracy i energii w ich realizację. Dlatego aż 5 zespołów przeszło do następnego etapu Olimpiady Zwolnieni z Teorii i rozpoczęło pracę nad projektami.

IAmHere, Tarcza Czasu, (Nie)zwykli, (Nie)zwolnieni z Tańca, Szkoły Dzieciom 2 to Wasze koleżanki i koledzy, którzy mają bardzo ciekawe projekty. Szkoły Dzieciom 2 to grupa uczennic z klasy 3GW, która chce umilić czas dzieciom przebywającym w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym. (Nie)zwolnieni z Tańca, czyli uczniowie klas 3GW i 3H, zachęcą Was do odreagowania stresu ucząc się tańca. (Nie)zwykli to uczennice klasy 2H, które poruszą ważny temat samooceny i porównywania się do innych. Uczennice klasy 2A i H, które stworzyły projekt Tarcza Czasu, zaproponują Wam fajne pomysły na aktywne spędzanie czasu. Uczennice klasy 2A wchodzące w skład zespołu IAmHere są Waszym wsparciem, jeżeli borykacie się ze zdrowiem psychicznym.

Szukajcie tych nazw na plakatach, ulotkach oraz w mediach społecznościowych. Korzystajcie z ich pomysłów i pokażcie im wsparcie.

Pomaganie jest fajne.

Wy też możecie realizować swoje pomysły. Już teraz możecie dowiedzieć się więcej o Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, aby zacząć swój projekt w nowym roku szkolnym. Chętnych zapraszamy do kontaktu z Panią Eweliną Willą.

https://zwolnienizteorii.pl/