MATURA 2021, sesja poprawkowa- informacje dla Zdających

Egzaminy maturalne w sesji poprawkowej zostaną przeprowadzone, zgodnie z harmonogramem, 24 sierpnia 2021 roku. Zapraszamy Zdających do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Czytaj więcej!

Odbiór świadectw dojrzałości oraz dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe (dyplomy- tylko absolwenci klas maturalnych)

W dniach 5-6-7 lipca 2021r. w godz. 10.00-14.00 można odbierać, w gabinecie Pani Ewy Piskorskiej (gabinet nr 23, parter), świadectwa dojrzałości oraz dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.
Podczas odbioru dokumentów należy wylegitymować się dowodem osobistym. Jeśli świadectwo lub dyplom będzie odbierać osoba upoważniona, oprócz swojego dowodu osobistego, musi dostarczyć oryginał upoważnienia odbioru zgodnie ze wzorami umieszczonymi w załączniku.
Proszę pamiętać o obowiązkowej dezynfekcji rąk w wejściu do szkoły, założeniu na twarz maseczki oraz zabraniu własnego długopisu.

Czytaj więcej!

MATURA 2021

Szczegółowe informacje dla Zadających egzaminy maturalne w w maju 2021 roku.

Czytaj więcej!

Harmonogram matur w ZSB- maj 2021r.

Czytaj więcej!

HARMONOGRAM MATUR - aktualizacja z 22.12.2020 r.

Czytaj więcej!

Zmiany na egzaminie maturalnym w 2021 roku

Wymagania egzaminacyjne obowiązujące na egzaminach: ósmoklasisty i maturalnym w 2021 r., zniesienie obowiązku przystąpienia do egzaminu ustnego i egzaminu z jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym, a także umożliwienie zmiany deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego – to główne kwestie, które zawiera rozporządzenie podpisane 16 grudnia br. przez Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka.

Czytaj więcej!

EGZAMINY MATURALNE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Czytaj więcej!

MATURA 2020 - szczegółowe informacje

Czytaj więcej!

OBOWIĄZKI MATURZYSTÓW podczas egzaminów maturalnych w ZSB - BARDZO WAŻNE!!!

OBOWIĄZKI MATURZYSTÓW podczas przeprowadzania egzaminów maturalnych w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy
(8-29.06.2020r.)

Czytaj więcej!

Przygotowanie do egzaminów zewnętrzynych - wytyczne MEN, CKE i GIS

Zapraszamy do zapoznania się z treścią załącznika.

Czytaj więcej!