Zarządzenia COVID-19

Czytaj więcej!

XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - etap okręgowy

Dnia 29 lutego 2020r. uczniowie kierunków związanych z budownictwem, którzy przeszli eliminacje szkolne, zmierzyli się w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych...

Czytaj więcej!

Wycieczka integracyjna klasy I CG do Torunia

26 września nasza klasa (I CG - technik budownictwa z innowacją komputerowe wspomaganie projektowania) była na wycieczce integracyjnej w Toruniu.

Czytaj więcej!

Niezwykłe spotkanie z Goliatem

W poniedziałek 12 września przedstawiciele klasy III G/W uczestniczyli w pokazie filmu dokumentalnego „Goliat – zapomniany bohater”, który odbył się w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

WYCIECZKA GRUPY OLIMPIJSKIEJ SZLAKIEM PIASTOWSKIM!

Dnia 13 czerwca 2019 roku uczniowie przygotowujący się do Olimpiady Artystycznej (w ramach programu wsparcia ucznia zdolnego; uczestnicy zajęć DNA artysty) oraz wychowankowie klas o profilu technik renowacji elementów architektury wzięli udział w wycieczce Szlakiem Piastowskim.

Czytaj więcej!

WYCIECZKA GRUPY OLIMPIJSKIEJ DO ŁODZI!

Dnia 12 czerwca 2019 roku uczniowie przygotowujący się do Olimpiady Artystycznej (w ramach programu wsparcia ucznia zdolnego; uczestnicy zajęć DNA artysty) oraz wychowankowie klas o profilu technik renowacji elementów architektury wzięli udział w wycieczce do Łodzi.

Czytaj więcej!

Pożegnanie z Budowlanką klasy 3 m

W dniach 10-12 czerwca klasa 3 m spędziła wspólnie ostatnie chwile na biwaku w Tleniu.
Kąpiele słoneczne, wodne i spływ kajakowy to coś, co uczniowie będą wspominać długi, długi czas.

Czytaj więcej!

Święto Wolnych Książek - XVI edycja

Zaczytany tramwaj, przemarsz bajkowych postaci ulicami miasta, wspólne czytanie, występy i konkursy na Wyspie Młyńskiej, a także spotkania autorskie – tak przebiegały tegoroczne, bydgoskie, XVI obchody Święta Wolnych Książek.
Do wspólnego świętowania zaprosiła Fundacja Bookcrossing Polska, Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 i Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Wycieczka klas II renowacji do Zespołu Pałacowo Parkowego w Ostromecku

24 i 31 maja klasy renowatorskie, II A i II R, podziwiały odrestaurowany kompleks pałacowy.

Czytaj więcej!

Wycieczka klasy IIC Chęciny - Łódź

Dnia 29 maja klasa IIC udała się na wycieczkę klasową.

Czytaj więcej!