SUKCES!!!!!!!!!! BUDOWLANKA w Złotej SETCE Rankingu PERSPEKTYW 2024

BUDOWLANKA jest w pierwszej setce, z KOLEJNĄ „ZŁOTĄ TARCZĄ”, prestiżowego rankingu PERSPEKTYW 2024.
Z całą pewnością TEN SUKCES, to dzięki uczniom doskonale zdającym maturę i egzaminy zawodowe, osiągającym także znaczące sukcesy w olimpiadach przedmiotowych, to sukces wspaniałych nauczycieli, ale coś jeszcze: szczególna atmosfera, poczucie odpowiedzialności nauczycieli i uczniów i coś, o czym zdajemy się dziś zapominać: radość uczenia i radość zdobywania wiedzy.
GRATULUJĘ, JESTEŚCIE WSPANIALI ❤ ❤ ❤
DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW
Magdalena Popielewska
Dyrektor ZSB

Czytaj więcej!

ZŁOTA TARCZA 2023

Z radością i dumą informujemy, że NASZA SZKOŁA po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych techników w Polsce w prestiżowym rankingu, Liceów i Techników, miesięcznika edukacyjnego „Perspektywy” i uzyskała tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY 2023. Zajmując:
● 29. miejsce w Polsce
● 2. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim
● 2. miejsce w Bydgoszczy w Rankingu Szkół Olimpijskich
● 6. miejsce w województwie i 4. miejsce w Bydgoszczy w Rankingu Maturalnym
Tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY to sukces, powód do zadowolenia i satysfakcji, to potwierdzenie ugruntowanej, dobrej pozycji szkoły.
Składam serdeczne gratulacje absolwentom, uczniom, nauczycielom, rodzicom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do uzyskania tak wspaniałego wyróżnienia. Wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pracowitością, elastycznością, otwartością, a efektem tego są znakomite wyniki Uczniów i ich bardzo dobry start w dalsze, dorosłe życie.

Magdalena Popielewska
Dyrektor Szkoły

Czytaj więcej!

!!!SUKCES!!! WYNIKI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

!!!SUKCES!!!
Tak zdają Technicy w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy ❤❤❤ I tak już od wielu lat ❤❤❤
Wspaniali nauczyciele, wspaniali uczniowie, wspaniała BUDOWLANKA!!!

Czytaj więcej!

Spektakularny SUKCES Olimpijski Geodetów

Zdominowali podium w finale Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej : II miejsce Maria Duks, III miejsce Hubert Nowak i VI miejsce Maja Kaźnica, tym potwierdzili, że są NAJLEPSI. Drużynowo, Zespół Szkół Budowlanych na NAJWYŻSZYM podium w Polsce. GRATULACJE dla Laureatów i Finalistki Olimpiady, Gratulacje dla Opiekuna i mentora Beaty Startek, Gratulacje za najlepszą drużynę 2022 w POLSCE ❤ ❤ ❤

Czytaj więcej!

Historyczny sukces - 5 LAUREATÓW Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

,,JEST TYLKO JEDEN SPOSÓB, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES PRAKTYCZNIE WE WSZYSTKIM – DAĆ Z SIEBIE WSZYSTKO”

Historyczny, najlepszy w dziejach szkoły, rezultat uczniów BUDOWLANKI: Maciej Koniec IVC, Dominik Ksobiech IIICG, Krystian Bartkowiak IVE, Agata Bielińska IIICG i Oliwia Gajda IIICG uzyskali tytuły LAUREATA, podczas XXXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Opolu. Uczeń Maciej Koniec stanął na NAJWYŻSZYM stopniu podium. Pan mgr inż. Marek Hauke, zajął drugie miejsce wśród opiekunów, którzy mieli największą liczbę laureatów w tegorocznej edycji Olimpiady. W klasyfikacji szkół nasza szkoła zajęła wysokie 5 miejsce.
Niech Wasz sukces będzie inspiracją i motywacją dla innych, do sięgania po najwyższe laury.
Wielkie brawa i gratulacje dla naszych MISTRZÓW

Czytaj więcej!

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej!

Z radością informujemy, że Klaudia Sudoł z klasy IIIR i Kinga Bukowska z klasy IR zostały zakwalifikowane do II etapu XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.
Gratulujemy i życzymy sukcesu podczas zmagań w kolejnych etapach!

Czytaj więcej!

Kolejny sukces geodetów.

Tym razem drużyna naszej szkoły w XLI Olimpiadzie Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej zajęła III miejsce w Polsce, a wszyscy członkowie drużyny zakwalifikowali się do najlepszej dwudziestki rywalizującej w etapie centralnym odnosząc sukcesy indywidualne.

Czytaj więcej!

Nasi Finaliści Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia ‘2019”

W dniach 13-14 lutego br. uczniowie naszej szkoły, Paweł Hassa i Patryk Stachowicz, brali udział w finale centralnym 48 edycji ogólnopolskiego turnieju Złota Kielnia ‘2019.

Czytaj więcej!

Pierwszy etap Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej już za nami

W dniach 25-26 października 2018r. z ZSB w Bydgoszczy odbył się szkolny etap XLI Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.

Czytaj więcej!

Medaliony - prezent Zespołu Szkół Budowlanych dla bydgoszczan!

Uczniowie klas renowacji elementów architektury Technikum Budowlanego, organizując Bydgoskie Dni Architektury...

Czytaj więcej!