Gala „Bydgoski Wolontariusz Roku”

Dnia 20 grudnia 2011 roku podczas uroczystej Gali z okazji rozstrzygnięcia Konkursu „Bydgoski Wolontariusz Roku”, po raz dziewiąty w Bydgoszczy zostali wyłonieni najwspanialsi wolontariusze naszego regionu.

Czytaj więcej!

Drużynowye Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym - mamy IV miejsce

Dnia 14 grudnia uczennice klasy IIIG, Monika Smerlińska i Paula Adamiec, zajęły VI miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym. W zawodach uczestniczyło 15 drużyn z Bydgoskich Szkół Ponadgimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej!

Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym - drużyna chłopców na VI miejscu

Dnia 7 grudnia uczniowie ZSB, Grzegorz Hak - klasa IVB i Dariusz Filipowski – klasa IIC, zajęli VI miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.

Czytaj więcej!

Wolontariusze ZSB podczas VI Kujawsko-Pomorskiego Mityngu Pływackiego Szkół Specjalnych

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze uczestniczyli w organizacji VI Kujawsko-Pomorskiego Mityngu Pływackiego Szkół Specjalnych. Zawody odbyły się 23 listopada na basenie Sardynka przy Zespole Szkół nr 27.

Czytaj więcej!

Wystawa zdjęć z pracy wolontariuszy uczniów Zespołu Szkół Budowlanych

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu 5 grudnia w szkole odbędzie się wystawa zdjęć z pracy Wolontariuszy Uczniów Zespołu Szkół Budowlanych. Tego dnia wszyscy Wolontariusze, ubrani w koszulki Wolontariusza, nie będą pytani.

Pozdrawiam Wszystkich Wolontariuszy, opiekun D. Młynarczyk.

Czytaj więcej!