Zebrania z rodzicami - przydział sal
Prosimy o bezwzględne stosowanie reżimu sanitarnego.
Zebrania z rodzicami
9 września 2020 godz. 17.00
Klasa |
wychowawca |
sala |
|
IA |
A. Ziernicka |
205 |
A - technik renowacji elementów architektury z innowacją architektura wnętrz |
IB |
J. Dankowiakowska |
103 |
B - technik budownictwa |
IC |
T. Błaszczyk |
210 |
C - technik budownictwa z innowacją komputerowe wspomaganie projektowania CAD |
IH |
D. Rudnik |
203 |
H - technik budownictwa z innowacją elementy architektury |
IGW |
M. Ałtyn |
108 |
G - technik geodeta GW - technik geodeta z innowacją geodezja wojskowa |
1m |
K. Wrotkowski |
106 |
Klasa branżowa |
II BMP |
B. Kamionko - Ciechanowska |
109 |
B- technik budownictwa M - technik robót wykończeniowych w budownictwie |
IV B |
A. Studzińska |
209 |
B - technik budownictwa |
IV C |
M. Siemianowska |
114 |
C - technik budownictwa z innowacją komputerowe wspomaganie projektowania CAD |
IV E |
A. Wachowiak |
105 |
E -technik budownictwa z innowacją budownictwo energooszczędne |
IV GW |
A. Świercz - Prusiecka |
10 |
G - Technik geodeta GW - technik geodeta z innowacją geodezja wojskowa |
IV ADR |
M. Wdowiak - Jendrzejczak |
207 |
A - Technik renowacji elementów architektury z innowacją architektura wnętrz DR – technik budowy dróg |
IV R |
K. Wiechecka |
214 |
A - Technik renowacji elementów architektury z innowacją architektura wnętrz |
Dyżur pedagoga 17.30 – 18.15 gabinet 5a
Dyżur psychologa 17.45 – 18.30 gabinet 5
Zebrania z rodzicami
10 września 2020 godz. 17.00
KLASY PO SZKOLE PODSTAWOWEJ |
|||
II CP |
J. Nowak |
205 |
C - technik budownictwa z innowacją komputerowe wspomaganie projektowania |
II AP |
M. Frąckiewicz |
209 |
A - technik renowacji elementów architektury z innowacją architektura wnętrz |
II RP |
A Szafraniec |
203 |
R- technik renowacji elementów architektury z innowacją architektura wnętrz |
II GWP |
E. Ciechowicz |
207 |
G - technik geodeta GW - technik geodeta z innowacją geodezja wojskowa |
2mP |
K. Marks |
106 |
klasa branżowa |
KLASY PO GIMNAZJUM |
|||
II BG |
J. Mencel - Gwizdała |
101 |
B - technik budownictwa |
II CG |
D. Czechowska |
103 |
C - technik budownictwa z innowacją komputerowe wspomaganie projektowania |
II EMG |
A. Łasa |
201 |
E - technik budownictwa z innowacją budownictwo energooszczędne M - technik robót wykończeniowych w budownictwie |
II AG |
K. Filipkowska |
113 |
A - technik renowacji elementów architektury z innowacją architektura wnętrz |
II RG |
B. Wojciechowska - Bollin |
208 |
R- technik renowacji elementów architektury z innowacją architektura wnętrz |
II GWG |
D. Kosińska |
105 |
G - technik geodeta GW - technik geodeta z innowacją geodezja wojskowa |
2 mG |
M. Sperski |
206 |
klasa branżowa |
III B/M |
B. Dąbrowska |
102 |
B - technik budownictwa M - technik robót wykończeniowych w budownictwie |
III C |
A. Kokoszewska |
202 |
C - technik budownictwa z innowacją komputerowe wspomaganie projektowania |
III E |
E. Łabuńska |
108 |
C - technik budownictwa |
III GW |
A. Ałtyn |
210 |
G - technik geodeta GW - technik geodeta z innowacją geodezja wojskowa |
III A |
E. Schulz |
114 |
A - technik renowacji elementów architektury z innowacją architektura wnętrz |
III R |
S. Surmińska |
213 |
R - technik renowacji elementów architektury z innowacją architektura wnętrz |
3 m |
K. Czywczyński |
9 |
klasa branżowa |
Dyżur pedagoga 17.30 – 18.15 gabinet 7