SUKCES!!! Czterech uczniów Budowlanki w finale Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”!

Opublikowano: 2023-01-08 15:32

4 stycznia w Toruniu odbył się etap okręgowy Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Uczestniczą w nim uczniowie szkół branżowych. W etapie okręgowym wyłanianych jest 6 najlepszych z każdego zawodu, którzy następnie biorą udział w etapie centralnym podczas BUDMY na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W tym roku startowaliśmy w dwóch zawodach: monter zabudowy i robót wykończeniowych
w budownictwie oraz dekarz.

O udział w finale w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie część Wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich walczyło 79 uczniów, nasz reprezentant Bartosz Banaszek zajął 3 miejsce.

W zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie część Montaż systemów suchej zabudowy walczyło 76 uczniów, nasz reprezentant Michał Nowak zajął 5 miejsce.

W zawodzie dekarz – Wykonywanie robót dekarsko-blacharskich startowało 8 uczniów, nasi uczniowie zajęli miejsce 3 - Nataniel Kilanowski, miejsce 6 - Krystian Łyczywek.

Gratulujemy i życzymy naszej czwórce Finalistów powodzenia w Poznaniu!