Oferta pracy - KLIMAT SOLEC

Opublikowano: 2023-06-15 21:02

KLIMAT SOLEC jest jednym z ważniejszych w kraju generalnych wykonawców instalacji sanitarnych i automatyki. Realizujemy kompleksowe inwestycje m.in. z zakresu wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, oddymiania oraz instalacji przemysłowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie inwestycji – od projektu aż po serwis. Jesteśmy również producentem elementów wentylacyjnych, oddymiających, instalacji fotowoltaicznych oraz automatyki. Nasza siedziba znajduję się w Solcu Kujawskim pod Bydgoszczą.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:

·       Monterów Wentylacji

Miejsce pracy: Budowy na terenie kraju.

Wynagrodzenie: 4 200 – 12 000 zł brutto + dodatki za przejazdy na budowę + diety za pracę w delegacji (45,00 zł/dzień).

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie montażu instalacji zgodnie z projektem, przepisami prawa budowlanego, wiedzą techniczną i według wytycznych przełożonego,
  • montaż elementów instalacji, urządzeń (ustalenie trasy i miejsca montażu, trasowanie, wykonywanie pokryć izolacyjnych),
  • przygotowywanie elementów do montażu oraz stanowiska montażowego.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w zakresie montażu instalacji wentylacji,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • zmysł techniczny,
  • dyspozycyjność (praca w delegacji od poniedziałku do piątku).

W zamian za zaangażowanie w pracę oferujemy:

  • wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od doświadczenia, umiejętności oraz zaangażowania w powierzone prace,
  • na wynagrodzenie składa się: stawka godzinowa, premia przerobowa, dodatek za dojazd.
  • osobom podejmującym pracę w formie delegacji zapewniamy transport z siedziby firmy na obiekty budowlane, dietę w wysokości 45 zł za dzień oraz zakwaterowanie (koszty pokrywa pracodawca),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet szkoleniowy dla wszystkich nowo zatrudnionych pracowników,
  • dodatek świąteczny, dofinansowanie wakacji dzieci,
  • ubezpieczenie oraz pakiet sportowy w korzystnej cenie,
  • profesjonalne narzędzia pracy (DeWalt, Milwaukee), środki ochrony indywidualnej,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • imprezy integracyjne oraz inicjatywy dobroczynne.

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@klimat-solec.pl lub kontakt telefoniczny: +48 881 954 059