Nasi uczniowie z sukcesami w zawodach sportowych!
Dnia 23 czerwca w ramach XXXIII Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży na obiektach sportowych Zawiszy odbyły się zawody sportowe w wielu dyscyplinach.
Nasza reprezentacja z ogromnym zaangażowaniem osiągnęła bardzo dobre wyniki:
Kinga Brauer 2 miejsce w pchnięciu kulą
Oliwia Swobodzińska 3 miejsce w tenisie stołowym
Filip Ruciński 3 miejsce w wyciskaniu sztangi
Jan Marynowski 4 miejsce w wyciskaniu sztangi
Mateusz Januszkiewicz i Maksymilian Migdał finaliści turnieju szachowego
Miłym akcentem była obecność Igi Baumgart-Witan, Mistrzyni Olimpijskiej w sztafecie mieszanej 4 x 400m, Wicemistrzyni Olimpijskiej w sztafecie 4x 400m, srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Świata oraz Mistrzyni Europy w sztafecie 4x 400m.
Mistrzyni poprowadziła dla wszystkich zawodników rozgrzewkę i życzyła powodzenia w zawodach sportowych.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za następne starty!




