Nasi uczniowie z sukcesami w zawodach sportowych!

Opublikowano: 2026-06-25 08:46

Dnia 23 czerwca w ramach XXXIII Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży na obiektach sportowych Zawiszy odbyły się zawody sportowe w wielu dyscyplinach.

Nasza reprezentacja   z ogromnym zaangażowaniem  osiągnęła bardzo dobre wyniki:

Kinga Brauer  2 miejsce w pchnięciu kulą

Oliwia Swobodzińska   3 miejsce  w tenisie stołowym

Filip  Ruciński  3 miejsce w wyciskaniu sztangi

Jan Marynowski  4 miejsce w wyciskaniu sztangi

Mateusz Januszkiewicz i Maksymilian Migdał   finaliści  turnieju szachowego

 

Miłym akcentem była obecność Igi Baumgart-Witan, Mistrzyni Olimpijskiej w sztafecie mieszanej 4 x 400m, Wicemistrzyni Olimpijskiej w sztafecie 4x 400m, srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Świata oraz Mistrzyni Europy w sztafecie 4x 400m.

Mistrzyni poprowadziła dla wszystkich zawodników rozgrzewkę i życzyła powodzenia w zawodach sportowych.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za następne starty!