Erasmus+ - zebranie informacyjne dla rodziców - staż do IRLANDII

19 września o 16.00 w sali 103 odbędzie się spotkanie rodziców i uczniów wyjeżdżających na staż do Irlandii.

Czytaj więcej!

Erasmus+ - zebranie informacyjne dla rodziców

22 czerwca 2016 roku (środa) o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców uczniów wyjeżdżających do Irlandii i Portugalii na staże zagraniczne "Doskonalenie kwalifikacji zawodowych przepustką do europejskiej kariery zawodowej". Akcja 1. w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w roku 2016. Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Czytaj więcej!

Erasmus+ - dostarczenie dokumentacji

Uczniowie, którzy dostali się na staż (także z listy rezerwowej) zobowiązani są do dostarczenia do 20 czerwca (poniedziałek) kserokopii dowodu osobistego lub paszportu oraz CV.

(...)

Czytaj więcej!

Erasmus+ - wyniki rekrutacji na staż do Portugalii

Osoby zakwalifikowane na staż "Doskonalenie kwalifikacji zawodowych przepustką do europejskiej kariery zawodowej" realizowanego przez Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy w ramach programu Erasmus+.

(...)

Czytaj więcej!

Erasmus+ - wyniki rekrutacji na staż do Irlandii

Osoby zakwalifikowane na staże "Doskonalenie kwalifikacji zawodowych przepustką do europejskiej kariery zawodowej" realizowanego przez Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy w ramach programu Erasmus+.

(...)

Czytaj więcej!

Erasmus+

Rozpoczęła się rekrutacja na staże zagraniczne "Doskonalenie kwalifikacji zawodowych przepustką do europejskiej kariery zawodowej".
Akcja 1. w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w roku 2016. Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

35 uczniów z klas geodezyjnych i 24 z klas budowlanych zmierzyło się dzisiaj z testem z języka angielskiego. Jutro rozmowa z języka angielskiego. Trzymamy kciuki :-)

Pamiętajcie mamy tylko 15 miejsc do Irlandii i 15 miejsc do Portugalii. Wyjadą najlepsi!

Czytaj więcej!

Erasmus+ - test z języka angielskiego

Test z języka angielskiego dla osób ubiegających się o staż do Irlandii i Portugalii odbędzie się 9 czerwca 2016 roku o godzinie 9.00 w świetlicy szkolnej.

Zagadnienia znajdują się w załączniku.

Czytaj więcej!

Erasmus+ - rozpoczynamy rekrutację na staże do Irlandii i Portugalii

Rozpoczynamy rekrutację na staże do Irlandii i Portugalii. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Erasmus+.

(...)

Czytaj więcej!

Erasmus+

Rozpoczynamy przygodę z Erasmusem+ - staże zagraniczne "Doskonalenie kwalifikacji zawodowych przepustką do europejskiej kariery zawodowej"

W piątek zostały ogłoszone wyniki oceny wniosków złożonych w ramach Akcji 1. w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w roku 2016. Projekty są współfinansowane w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

(...)

Czytaj więcej!

Podsumowanie działań w programie Erasmus +

"8 stycznia 2016 r. w Zespole Szkół Chemicznych odbyło się Forum Wymiany Doświadczeń „Moja przygoda z Erasmusem+”, którego gospodarzem był Zespół Szkół Chemicznych, a współorganizatorami Zespół Szkół Budowlanych i Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczegow Bydgoszczy. Wymienione placówki ponadgimnazjalne realizują program ERASMUS+.

W spotkaniu udział wzięła p. Jolanta Metkowska - p.o. Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. ..."

Czytaj więcej!