Termin konsultacji dla rodziców

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin konsultacji

dzień

godziny

Ałtyn Anna

wtorek

9.50-10.35

Ałtyn Maciej

piątek

13.40-14.25

Błaszczyk Tamara

środa

16.15-17.00

Ciechowicz Emilia

wtorek

12.45-13.30

Czechowska Dorota

poniedziałek

12.45-13.30

Czywczyński Kamil

czwartek

10.50-12-35

Dankowiakowska Justyna

czwartek

8.55-9.40

Dąbrowska Beata

wtorek

11.50-12.35

Dzięciołowski Grzegorz

środa

9.50-10.35

Filipkowska Katarzyna

poniedziałek

8.55-9.40

Frąckiewicz Maria

piątek

7.10-7.55

Hauke Marek

wtorek

9.50-10.35

Jankowska Joanna

piątek

7.10-7.55

Januszewska Katarzyna

piątek

9.50-10.35

Jędrzejczyk Łukasz

piątek

9.50-10.35

Kamionko-Ciechanowska Bogna

środa

12.45-13.30

Kin Damian

wtorek

11.00-11.45

Kmieć-Brodecka Ewa

wtorek

14.00-14.45 

Kokoszewska Anetta

czwartek

11.50-12.35 

Kosińska Dominika

poniedziałek

10.50-11.35

Kowalik Agnieszka

poniedziałek

10.50-11.35

Kożuszko Sylwia

czwartek

10.50-11.35

Krakowska Aleksandra

środa

8.55-9.40

Krutnik Róża

wtorek

9.50-10.35

Leik Anna

piątek

10.50-11.35

Łabuńska-Marolewska Ewa

czwartek

14.35-15.20

Łoboda Sandra

wtorek

8.55-9.40

Maćkowska Daria

poniedziałek

12.45-13.30

Majewska Izabela

piątek

9.50-10.35

Manikowski Jan

środa

8.00-8.45

Manikowski Łukasz

piątek

10.50-11.35

Marks Kacper

poniedziałek

11.50-12.35

Mleczek Piotr

piątek

11.50-12.35

Młynarczyk Dorota

czwartek

8.00-8.45

Modrzejewska-Fryżewska Agnieszka

piątek

8.50-9.40

Mrozik-Gliszczyński Wojciech

 

 

Nowak Jolanta

poniedziałek

12.45-13.30

Odjas Mariusz

poniedziałek

14.35-15.20

Pawełkowski Karol

środa

13.15-14.00 

Piątkowska Joanna

wtorek

11.50-12.35 

Piętka-Baumgart Joanna

wtorek

12.45-13.30

Piskorska Ewa

poniedziałek

14.35-15.20

Piwowski Ryszard

 

 

Popielewska Magdalena

 

 

Przybylińska Paulina

piątek

8.55-9.40

Radomski Jerzy

czwartek

15.20-16.05

Raniszewski Paweł

piątek

11.30-12.15

Rosiak Maria

 

 

Rudnik Damian

środa

12.45-13.30

Rutkiewicz Piotr

piątek

11.30-12.15

Sakiewicz Wioletta

czwartek

9.50-10.35

Schulz Ewa

 

 

Siemianowska Magdalena

wtorek

9.50-10.35

Sobczak Rafał

środa 

13.00-13.45

Sperski Marek

wtorek

8.55-9.40

Startek Beata

wtorek 

9.50-10.35 

Studzińska Anita

środa

9.50-10.35

Surmińska Sylwia

środa

9.50-10.35

Szafraniec Anna

piątek 

7.10-7.55

Szymczyk Anna

piątek 

15.30-16.15

Świercz-Prusiecka Anna

poniedziałek

12.45-13.30

Wachowiak Aleksandra

wtorek

15.30-16.15

Walkowiak Rafał

wtorek

7.10-7.55

Wdowiak-Jendrzejczak Marta

piątek

9.50-10.35

Wiechecka Klaudia

wtorek

8.00-8.45

Willa Ewelina

wtorek

10.50-11.35

Wojciechowska-Bollin Bogna

czwartek

13.40-14.25

Woszczyński Łukasz

wtorek

13.40-14.25

Wrotkowski Kazimierz

czwartek 

12.45-13.45

Zatorski Dariusz

środa 

10.50-11.35 

Zielonka Kinga

poniedziałek

10.50-11.35

Ziernicka Anna

czwartek

15.30-16.15