Biuro Karier "Nowy Horyzont" - informacja o szkoleniu

Drodzy absolwenci, sympatycy, uczniowie ZSB - Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na bezpłatne warsztaty pt. "Twój pomysł na biznes - opracuj biznesplan!"...

Czytaj więcej!

5 KLUCZOWYCH KOMPETENCJI

W dniu 26 lutego 2019 r. podczas Szkolnych Dni Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego młodzież „budowlanki” usłyszała o pięciu najważniejszych kompetencjach współczesnego pracownika. Prelekcje wygłosił Maciej Świerczyński Dyrektor BNI Polska, który swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał w kraju i za granicą.

Czytaj więcej!

KOBIETA NA BEZPIECZNEJ BUDOWIE

Młodzież już wie, że w branży budowlanej obok umiejętności zawodowych potrzebne są takie które pomagają zarządzać, organizować, delegować, obsługiwać social media a przede wszystkim komunikować się podwładnymi czy klientami oraz, że bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze.

Czytaj więcej!

PODRÓŻE KSZTAŁCĄ – LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Podróże dla jednych są sposobem na wypoczynek, dla drugich to doskonała możliwość nauki planowania, organizacji, zarządzania czasem i finansami.

Czytaj więcej!

Wirtualne miasto zawodów - zapraszamy do świątecznej przygody

Święty Mikołaj śpieszył się, aby rozdać prezenty. Niestety podczas zimowej zawieruchy kilka prezentów wypadło z sań i zaginęło w Mieście Zawodów...

Czytaj więcej!

Budżet...

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia - Biuro Karier przedstawia kilka porad jak zapanować nad budżetem

Czytaj więcej!

KARIERA ZACZYNA SIĘ JUŻ W SZKOLE

Biuro Karier "Nowy Horyzont" zaprasza do współpracy firmy i instytucje związane z branżą budowlaną/geodezyjną/renowatorską...

Czytaj więcej!

Grudniowe spotkanie z cyklu "Spotkania z biznesem"

Biuro Karier "Nowy Horyzont" działa w szkole od września 2018. Celem tej działalności jest między innymi udzielanie uczniom wszechstronnej pomocy w zakresie wchodzenia na rynek pracy oraz aktywnego i świadomego poruszania się na nim.

Czytaj więcej!

SPOTKANIA Z BIZNESEM

W dniu 27 listopada Biuro Karier przy ZS Budowlanych odbyło się pierwsze z cyklu spotkanie z pracodawcami z branży budowlanej pn. Spotkania z biznesem, Spotkania dedykowane są uczniom kończącym edukacje, w celu przybliżenia im wymagań rynku pracy.

Czytaj więcej!

11 EDYCJA ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANCH

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w dniach 13-16 listopada 2018 r. nauczyciele przedsiębiorczości we współpracy z Biurem Karier "Nowy Horyzont" przygotowali dla uczniów szkoły liczne warsztaty, wykłady i spotkania z przedstawicielami rynku pracy, promując świadomy rozwój i aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Czytaj więcej!