Wirtualne miasto zawodów - zapraszamy do świątecznej przygody

Święty Mikołaj śpieszył się, aby rozdać prezenty. Niestety podczas zimowej zawieruchy kilka prezentów wypadło z sań i zaginęło w Mieście Zawodów...

Czytaj więcej!

Budżet...

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia - Biuro Karier przedstawia kilka porad jak zapanować nad budżetem

Czytaj więcej!

KARIERA ZACZYNA SIĘ JUŻ W SZKOLE

Biuro Karier "Nowy Horyzont" zaprasza do współpracy firmy i instytucje związane z branżą budowlaną/geodezyjną/renowatorską...

Czytaj więcej!

Grudniowe spotkanie z cyklu "Spotkania z biznesem"

Biuro Karier "Nowy Horyzont" działa w szkole od września 2018. Celem tej działalności jest między innymi udzielanie uczniom wszechstronnej pomocy w zakresie wchodzenia na rynek pracy oraz aktywnego i świadomego poruszania się na nim.

Czytaj więcej!

SPOTKANIA Z BIZNESEM

W dniu 27 listopada Biuro Karier przy ZS Budowlanych odbyło się pierwsze z cyklu spotkanie z pracodawcami z branży budowlanej pn. Spotkania z biznesem, Spotkania dedykowane są uczniom kończącym edukacje, w celu przybliżenia im wymagań rynku pracy.

Czytaj więcej!

11 EDYCJA ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANCH

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w dniach 13-16 listopada 2018 r. nauczyciele przedsiębiorczości we współpracy z Biurem Karier "Nowy Horyzont" przygotowali dla uczniów szkoły liczne warsztaty, wykłady i spotkania z przedstawicielami rynku pracy, promując świadomy rozwój i aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Czytaj więcej!

Biuro Karier "Nowy Horyzont" w terenie

Podsumowując Targi Pracy Offerty, które odbyły się 15 listopada 2018r w hali "Łuczniczka"...

Czytaj więcej!

Biuro Karier "Nowy Horyzont" zaprasza na Targi Pracy Offerty

Tysiące ofert pracy, warsztaty, punkty konsultacyjne i doradcze, porady specjalistów - 15 listopada 2018r. o godz. 11:00 ruszają kolejne Targi Pracy Offerty.

Czytaj więcej!

AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI

W ramach Biura Karier „Nowy Horyzont” przy Zespole Szkół Budowlanych powstała Akademia umiejętności. Celem działalności będzie nabywanie lub rozwijanie nowych kompetencji związanych z rozwojem pasji często przydatnych podczas wykonywania pierwszych prac wakacyjnych np. jako animator czy opiekun oraz w pracy zawodowej.

Czytaj więcej!

ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BUDOWLANCE

Biuro Karier „Nowy horyzont” przy ZSB w Bydgoszczy zorganizowało liczne warsztaty, spotkania z przedstawicielami instytucji rynku pracy i wykłady w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Spotkania odbędą się w dniach 13-16.11.2018r.

Czytaj więcej!