DEWALT, STANLEY I BLACK&DECKER - szkolenie w ZSB

Uczniowie Naszej Szkoły mieli możliwość uczestniczyć w szkoleniach w zakresie narzędzi pomiarowych i elektronarzędzi. Ciekawe prezentacje multimedialne i praktyczne poprowadzone zostały przez przedstawicieli firm: DEWALT, STANLEY i BLACK&DECKER.

Czytaj więcej!

Wycieczka do Poznania - BUDMA 2015

13 marca 2015 r. uczniowie klas III B, II B i II E uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2015.

Czytaj więcej!

Program edukacyjny „KULTURA BEZPIECZEŃSTWA”

Nasza szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym „KULTURA BEZPIECZEŃSTWA”. Kilkuletnia współpraca z Okręgowym Inspektoratem Państwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy utwierdza nas w przekonaniu, że warto pracować świadomie i odpowiedzialnie – po prostu warto pracować w sposób bezpieczny!

Czytaj więcej!

Konkurs "Złota Kielnia" - sprawozdanie

Czytaj więcej!

44 Edycja Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" - finał okręgowy

W dniu 17.01.2015r. 6 reprezentantów klas zasadniczych 2a/m i 3a/m wyjechało do Torunia na 44 Edycję Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" - finał okręgowy.

Czytaj więcej!

Targi branży kamieniarskiej STONE - byliśmy tam :)

Dnia 28 listopada 2014 roku uczniowie klasy 1ADr wraz z nauczycielami wybrali się na targi branży kamieniarskiej STONE do Poznania.

Czytaj więcej!

Ogłaszamy nabór uczniów do udziału w projekcie „BUDUJEMY DOM ENERGOOSZCZĘDNY”

Uczniowie technikum budowlanego, którzy są chętni wziąć udział w projekcie proszeni są o jak najszybsze zgłoszenie się do nauczycieli-opiekunów, którymi są Wojciech Mrozik-Gliszczyński i Damian Kin.
Liczba uczestników jest ograniczona (15 uczniów). Decyduje kolejność zgłoszeń.
Warunkiem realizacji zajęć jest zakwalifikowanie ZSB do projektu przez Organizatorów oraz wyrażenie zgody przez uczestników projektu na gromadzenie i przetwarzanie ich danych osobowych zgodnie z ustawą.

Czytaj więcej!

Ogłaszamy nabór uczniów do udziału w programie „JUNKERS SZKOLI”

Organizatorem programu „Junkers szkoli” jest Robert Bosch Sp. z o. o.

Celem programu jest zapoznanie uczniów z technologiami wykorzystywanymi w urządzeniach marki Junkers, ich funkcjonowaniem oraz aspektami ekonomicznymi związanymi z ich stosowaniem.

Czytaj więcej!

GOŚCIE Z SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO W NASZEJ SZKOLE

W dniach od 7 do 16 kwietnia 2014r. uczniowie Technikum Drogownictwa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Sępólna Krajeńskiego odbywali zajęcia praktyczne w Naszej Szkole.

Czytaj więcej!

MY, INSTALATORZY NA TARGACH W POZNANIU - wycieczka w skrócie

Targi INSTALACJE to największe w Polsce targi branży instalacyjnej. Ich tegorocznej edycji towarzyszyły targi WODOCIĄGI, TCS oraz SECUREX, SAWO i MediaEXPO. Setki wystawców branży wod-kan, c.o. i gaz, prezentowało swoje nowości dla Instalatora.

Czytaj więcej!