Remont sali 203

Dzięki Polskiemu Stowarzyszeniu Posadzkarzy, firm MAPEI i JEŻBUD, nasi uczniowie uczą się układania posadzki w jednej z sal lekcyjnych. (...)

Czytaj więcej!

Targi WOD-KAN 2016

W dniach 10-12 maja 2016r. Zespół Szkół Budowlanych promował zawód monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych podczas XXIV Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy WOD-KAN 2016.

Czytaj więcej!

Targi INSTALACJE 2016

W dniu 28 kwietnia 2016r. uczniowie Zespół Szkół Budowlanych wzięli udział w Targach INSTALACJE 2016 w Poznaniu.

Na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich zgromadziło się kilkuset wystawców z całego świata z branży instalacyjnej.

Czytaj więcej!

Targai Gryf-Bud i TEO 2016

W dniach 2-3 kwietnia 2016r. Zespół Szkół Budowlanych promował swoją ofertę edukacyjną podczas Targów Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD 2016, które odbywały się w łączności z Targami Energetyki Odnawialnej TEO 2016 w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku.

Czytaj więcej!

Baumat - to nowoczesny pracodawca...

Baumat - to nowoczesny pracodawca, który zapewni możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery

Aplikuj na: kadry@baumat.com.pl

Czytaj więcej!

WYJAZD DO POZNANIA – MTP INSTALACJE

Przegląd branży instalacyjnej, Mistrzostwa Polski Instalatorów, imprezy towarzyszące to wydarzenia, których możesz zostać uczestnikiem.

Czytaj więcej!

Uczniowie ZSB zwiedzili Cegielnię STOPKA

7 grudnia uczniowie klasy IIB wraz z nauczycielami praktycznej nauki zawodu udali się na wycieczkę dydaktyczną do Cegielni Stopka.

Czytaj więcej!

"Mikołajkowe odlewanie" - warsztaty w ZSB

Dnia 5.12.2015 w pracowni sztukatorsko-kamieniarskiej odbyły się warsztaty wykonywania świątecznej galanterii "Mikołajkowe odlewanie".

Czytaj więcej!

Zacieśniamy współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Posadzkarzy

20 listopada na zaproszenie Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy braliśmy udział w Jesiennym Spotkaniu Branży Wykładzinowej w Starachowicach. Współpracę rozpoczęliśmy od września tego roku.

Celem współpracy jest realizacja projektu utworzenia klasy zawodowej pod patronatem Stowarzyszenia.

...

Czytaj więcej!

XLV EDYCJA TURNIEJU „ZŁOTA KIELNIA” - etap szkolny

27 listopada 2015 roku w naszej szkole został zorganizowany etap szkolny XLV EDYCJI TURNIEJU „ZŁOTA KIELNIA”, który jest skierowany wyłącznie dla uczniów Zasadniczych Szkół Zawodowych.

Czytaj więcej!