MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W PŁYWANIU

Dnia 4 listopada 2014 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zawodach pływackich o Mistrzostwo Bydgoszczy.

W październiku nasza szkoła była organizatorem Międzyszkolnej Ligi Piłki Nożnej chłopców o Mistrzostwo Bydgoszczy.
Reprezentacja Zespołu Szkół Budowlanych w składzie: Szczukowski Rafał, Chraplewski Dawid, Czechowski Damian, Zieliński Patryk, Duda Adrian, Kortas Daniel, Nowacki Sebastian, Weiner Wiktor i Lipa Adam zakończyła mecze na IV miejscu w grupie.
GRATULUJEMY!!!

W Opalenicy w woj. wielkopolskim w dniach 4 - 10 października odbył się XV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Drużyn 7-osobowych Zunifikowanych. Uczeń naszej szkoły, Rafał Szczukowski, wziął w nim udział jako partner. Drużyna, w której występował, zajęła III miejsce. GRATULUJEMY!!!

Dnia 15 października 2014 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mistrzostwach Bydgoszczy w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawodnicy rywalizowali w Bydgoskiej Dolinie Śmierci w Fordonie. Mimo niesprzyjającej aury reprezentacja chłopców zdobyła bardzo dobre VII miejsce, natomiast drużyna dziewcząt uplasowała się na XII miejscu.
Gratulujemy!!!

Dnia 22 września 2014 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mistrzostwach Bydgoszczy w biegach sztafetowych 4 x 100 m. Nasza reprezentacja w składzie Weiner Wiktor, Lipa Adam, Miąskowski Cyryl, Kruszka Sebastian (wszyscy z klasy I E) oraz Lengling Łukasz z kl. III B spisała się bardzo dobrze, chłopcy dostali się do finału i ostatecznie uplasowali się na VI miejscu wśród bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy!!!

W dniach 16-17 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach lekkoatletycznych podczas Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Reprezentacja składała się z 10 osób i spisała się bardzo dobrze.

Turniej piłkarski ”Jan Paweł II – Miłośnik sportu”

W dniu 24.05 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju piłkarskim ”Jan Paweł II – Miłośnik sportu”. 10 zespołów zostało podzielone na 2 grupy.

Dnia 29 maja 2014 roku na obiektach sportowych naszej szkoły odbyły się kolejne Mistrzostwa Szkoły w Lekkiej Atletyce.

Dnia 28 maja 2014 roku w naszej szkole został zorganizowany towarzyski mecz piłki siatkowej. Dziewczęta z naszej szkoły rozegrały trzy sety z drużyną siatkarek z Zespołu Szkół nr 1 w Bydgoszczy. Nasze siatkarki wygrały spotkanie 2:1. Gratulujemy!!!

Dnia 18 maja 2014 roku podczas festynu na Wyspie Młyńskiej zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Gospodarki z okazji Dni Ukrainy reprezentacja naszej szkoły rozegrała mecz towarzyski siatkówki plażowej z Zespołem Szkół Spożywczych.