Finał akcji "SZLACHETNA PACZKA 2017"

Z ogromną radością informujemy, że wspólnymi siłami, dzięki niezwykłemu zaangażowaniu pracowników szkoły, rodziców, uczniów i przyjaciół szkoły, w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka” pomogliśmy doświadczonej przez los Rodzinie Pani Ewy.

Czytaj więcej!

Działania Wolontariuszy

Dnia 6 grudnia Wolontariuszki ZSB Aleksandra Thiede, Klaudia Sudoł, Weronika Wiesiołowska i Zuzanna Rulewicz w ramach działań "Stowarzyszenia Łatwo Pomagać" przekazały zebrane dary dzieciom z Onkologicznego Oddziału Dziecięcego Szpitala Jurasza.

Czytaj więcej!

Działania Wolontariuszy

W dniach 8-10 grudnia Wolontariusze naszej szkoły pomagali w magazynie "Szlachetnej Paczki".

Czytaj więcej!

Gala "Wolontariusz Roku 2017"

Dnia 5 grudnia w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Bydgoszczy odbyła się Gala Wolontariusz Roku 2017, podczas której uczennice Weronika Ogrodowicz i Agata Zawadzka otrzymały z rąk Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego wyróżnienia za podejmowanie działań wolontariackich na rzecz szkoły i środowiska.

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej!

Podziękowania dla wolontariuszy

W dniach 29-30 września 2017r. wolontariusze zbierali produkty żywnościowe w marketach w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Podziękowanie dla wolontariuszy - "Wyprawka dla żaka"

Serdeczne podziękowania dla wolontariuszy z klas: III E, I A/DR, I C, I E za poświęcony czas i zaangażowanie w zbiórce materiałów potrzebnych do wyposażenia tornistrów dzieci będących pod opieką Bydgoskiego Oddziału PCK.

Czytaj więcej!

Działania Wolontariuszy

W dniach 13-16 września Wolontariusze ZSB pomagali w organizacji XVIII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Żeńskich i Zunifikowanych Olimpiad Specjalnych.

Czytaj więcej!

Działania Wolontariuszy

Po raz kolejny wolontariusze ZSB pomagali w zbiórce słodyczy wspierając akcję zorganizowaną na rzecz potrzebujących.

Czytaj więcej!

Pola Nadziei - podsumowanie

24 marca uczniowie ZSB kwestowali na rzecz Hospicjum im. bł. ks. J. Popiełuszki w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Udział ZSB w Targach Gryf-Bud i TEO 2016

W dniach 1-2 kwietnia 2017r. Wolontariusze ZSB promowali swoją Szkołę podczas Targów Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD 2017, które odbywały się w łączności z Targami Energetyki Odnawialnej TEO 2017 w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku.

(...)

Czytaj więcej!