„Kreatywna Szkoła Dekoral”

Opublikowano: 2018-11-25 11:19

W ramach inicjatywy uczestniczymy w cyklicznym projekcie szkoleniowym z farb, tynków i lakierów oraz fachowej wiedzy opartej na najnowszych technologiach.
W ramach programu zostanie utworzona pracownia patronacka Akademii Technicznej PPG Deco, w przygotowaniu której pomoże sieć sprzedaży PPG Deco Polska – Centrum Dekoral Professional. Centra Dekoral Professional będą także aktywnie wspierać szkoły przez cały okres trwania projektu.
BARDZO DZIĘKUJEMY.
http://www.atppg.pl/szkolenia-dla-szkol-budowlanych

 

„Kreatywna Szkoła Dekoral”, to min. szkolenia organizowane przez Akademię Techniczną PPG Deco dla uczniów i nauczycieli ze szkół objętych patronatem. W dniach 22-23.11 odbyło się szkolenie teoretyczne i praktyczne z systemów ochrony drewna Drewnochron i Bondex, w którym uczestniczyli nauczyciele BUDOWLANKI.
Dziękujemy za możliwość poznania REWELACYJNYCH wykładowców i instruktorów oraz WSPANIALE zarządzanej firmy.
Niezwykle miło było poznać tak zaangażowanych ludzi i poczuć pozytywną atmosferę, wspaniałego team’u. Podziwiamy WASZĄ pasję, zaangażowanie, ale przede wszystkim ogromną wiedzę, którą chłonęliśmy z ogromnym zainteresowaniem.

 

NAUCZYCIELE BUDOWLANKI, pani dyrektor Magdalena Popielewska, pan Raweł Raniszewski - koordynator projektu w ZSB oraz pan Kazimierz Wrotkowski,  DAWALI Z SIEBIE WSZYSTKO, ŻEBY POZNAĆ TAJNIKI ochrony drewna produktami DREWNOCHRON i BONDEX, podczas szkolenia organizowanego przez Akademię Techniczną PPG Deco.