Wycieczka integracyjna klasy I C do Torunia

Dnia 11 października klasa I C uczestniczyła w wycieczce klasowej do Torunia, której celem było zwiedzanie „Niewidzialnego domu - Invisible House”.
To niezwykłe miejsce jest przestrzenią do zapoznania i zrozumienia warunków w jakich na co dzień funkcjonują osoby niewidome.

Czytaj więcej!

Wycieczka w Góry Stołowe i do Pragi

W dniach 3-6 października klasy II B i III GW uczestniczyły w wycieczce w Góry Stołowe i do czeskiej Pragi.

Czytaj więcej!

Życzenia z okazji Dnia Edukcji Narodowej

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy, dziękuję za Wasze zaangażowanie, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów, ale także w stosunku do problemów, jakie daje nam codzienność. Dziękuję za życzliwość i serdeczność. Za to także, że jesteście twórczy i kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw. To dzięki Waszej pracy nasza szkoła jest wyjątkowa. To dzięki Wam w naszej Szkole panuje ta niepowtarzalna atmosfera. Dziękuję za to, ...

Czytaj więcej!

Życzenia Prezydenta Miasta z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Czytaj więcej!

Szkoła Otwarta i Tolewancyjna

Zapraszamy do udziału w konkursie "Mapa Tolerancji 3. W świecie memów".

Czytaj więcej!

"Pomóż ocalić życie bezbronnemu"

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, organizatora corocznego konkursu dla młodzieży w wieku od 14 do 19 lat o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Pomóż ocalić życie bezbronnemu".

Czytaj więcej!

Szkolny konkurs "Ciekawa przyroda"

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie "Ciekawa przyroda".

Czytaj więcej!

TARGI WOLONTARIATU

Dnia 9 października 2018 r. w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu odbyła się prezentacja Szkolnych Kół Wolontariatu. Wśród wystawców swoje stoisko miała również nasza "Budowlanka".

Czytaj więcej!

Spotkanie z Piotrem Biedrzyckim

Bydgoski Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie z Piotrem Biedrzyckim, które odbędzie się w Sali Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej przy ul. Królowej Jadwigi 14.

Termin: 11.10.2018 r. godz. 18.00, wstęp wolny.

Czytaj więcej!

Umiejętność autoprezentacji - spotkanie z doradcą zawodowym

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Bądź architektem swojego szczęścia" w dniach 9.10.2018 i 10.10.2018 zorganizowano w szkole spotkanie z doradcami zawodowymi reprezentującymi Wojewódzki Urząd Pracy.

Czytaj więcej!