Wizyta gości z Ukrainy

W czwartek, 26 kwietnia 2018 roku, w naszej szkole gościła delegacja 10 pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetów w Krzemieńczuku oraz Tarnopolu (Ukraina) na czele z prof. dr hab. G. Moskalykiem – Dyrektorem Departamentu Oświaty Urzędu Miasta Krzemieńczuk (miasta partnerskiego miasta Bydgoszczy).

(...)

Czytaj więcej!

NAJLEPSZA KLASA GEODEZYJNA W SZKOLE – podsumowanie Dnia Geodety

Podsumowano wyniki rywalizacji klas geodezyjnych z okazji II Dnia Geodety. W tym roku najlepszą klasą geodezyjną okazała się klasa I GW.

(...)

Czytaj więcej!

Łączy nas pamięć! Akcja żonkil.

75. rocznicę wybuchu powstania w Getcie Warszawskim uczciliśmy włączając się do ogólnopolskiego projektu "Akcja Żonkil".

(...)

Czytaj więcej!

Zakończenie zajęć w klasach maturalnych rocznik 2017/2018

27 kwietnia 2018 roku swoją edukację zakończyli maturzyści BYDGOSKIEJ BUDOWLANKI. Była to wspaniała okazja by podziękować uczniom wyróżniającym się nie tylko w nauce. Nie zabrakło wzruszeń, ale i chwil radości.

Żegnamy Was i życzymy, by jak najwięcej Waszych marzeń się spełniło. Żebyście zawsze czuli, że postępujecie w zgodzie ze sobą. Byście znaleźli własną drogę do szczęścia.

Czytaj więcej!

GEODEZJA NA SPORTOWO – relacja z wydarzenia

W kwietniu klasy geodezyjne rywalizowały w konkurencjach przedmiotowych zawodowych oraz sportowych o miano najlepszej klasy geodezyjnej. W roku ubiegłym tytuł taki zdobyła obecna klasa III GW.

(...)

Czytaj więcej!

Warsztaty OZE w „Źródełku”

Dnia 24 kwietnia nauczyciele p. Damian i p. Rafał oraz uczennice: Agnieszka i Martyna z Naszej Szkoły przeprowadzili warsztaty w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE) w Przedszkolu „Źródełko”.

Czytaj więcej!

Zielona szkoła - wycieczka klasy III E

W dniach 23 - 25 kwietnia klasa III E udała się na wycieczkę w Bory Tucholskie. Atrakcjami ośrodka Piła Młyn, w którym byliśmy zakwaterowani, było boisko wielofunkcyjne, rowery, park linowy, wiaty grillowo-ogniskowe.

(...)

Czytaj więcej!

Turniej League of Legends - finał!!!

Finały turnieju klas odbyły się w sobotę 21 kwietnia, podczas Drzwi Otwartych.

(...)

Czytaj więcej!

Szkolenie firmy VELUX

W sobotę (21.04.2018r.) słuchacze kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie Dekarz oraz uczniowie klasy III E uczestniczyli w szkoleniu zawodowym- montaż okna połaciowego, zorganizowanym przez firmę VELUX.

(...)

Czytaj więcej!

Goście w ZSB...

10 kwietnia 10-latki ze Szkoły Podstawowej nr 61 w Bydgoszczy odwiedziły mury naszej szkoły.

(...)

Czytaj więcej!