IV Cross Bydgoski

Dnia 20 października 2012r. w sobotę w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w ramach promocji Mistrzostw Świata w Biegach Przełajowych 2013 uczniowie naszej szkoły startowali w IV CROSSIE BYDGOSKIM na dystansie 1km i 2km. Szkołę reprezentowali: Małgorzata Jabłońska, Magdalena Ciemniak i Maciej Nieżurawski.

Czytaj więcej!

Szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Dnia 4 listopada odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, w którym wzięło udział 35 uczniów naszej szkoły.

Klasyfikacja:

  • I miejsce: Larysa Zielińska, klasa II B
  • II miejsce: Mariusz Urbański, klasa II G
  • III miejsce: Magdalena Tomczak, klasa II B

Czytaj więcej!

Festyn Sportowo-Rekreacyjny - zapraszamy

Zespół Szkół Budowlanych zaprasza dzieci i młodzież - przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych - na FESTYN SPORTOWO - REKREACYJNY, który odbędzie się w dniu 22 października (sobota) o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej.

Gwarantujemy miłą atmosferę i atrakcyjną zabawę.

Czytaj więcej!

Zawodowe horyzonty 3

W roku szkolnym 2011/2012 rozpoczyna się kolejna edycja zajęć w ramach POKL "Zawodowe horyzonty 3". Zapraszamy do udziału młodzież Zespołu Szkół Budowlanych. Zgłaszać należy się do nauczycieli prowadzących zajęcia.

Czytaj więcej!

Festyn Sportowo-Rekreacyjny - sprawozdanie

W dniu 28 maja 2011 roku gościliśmy po raz trzeci dzieci i młodzież z osiedla Skrzetusko na festynie sportowo-rekreacyjnym.

Czytaj więcej!