Zawodowe horyzonty 3

W roku szkolnym 2011/2012 rozpoczyna się kolejna edycja zajęć w ramach POKL "Zawodowe horyzonty 3". Zapraszamy do udziału młodzież Zespołu Szkół Budowlanych. Zgłaszać należy się do nauczycieli prowadzących zajęcia.

Czytaj więcej!

Festyn Sportowo-Rekreacyjny - sprawozdanie

W dniu 28 maja 2011 roku gościliśmy po raz trzeci dzieci i młodzież z osiedla Skrzetusko na festynie sportowo-rekreacyjnym.

Czytaj więcej!

Wolontariusze wspierają mityngi

W piątek 10 czerwca klasy: II B, II E, III E oraz nasza absolwentka z lat ubiegłych, pod opieką nauczycieli mgr Doroty Młynarczyk i mgr Anny Szymczyk, po raz kolejny biorą udział jako wolontariusze w imprezie VIII Ogólnopolski Mityng w Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych oraz VII Ogólnopolski Mityng Jazdy Konnej Olimpiad Specjalnych.

Czytaj więcej!

Odwiedziny u podopoiecznych Domu Opieki Społecznej "Słoneczko"

2 czerwca 2011 roku uczniowie klasy I B oraz pani profesor Dorota Czechowska odwiedzili podopiecznych Domu Opieki Społecznej "Słoneczko". Spotkanie zostało zorganizowane z okazji Dnia Dziecka. Młodzież przyniosła dzieciom słodycze i zabawki. Czas upłynął na wspólnej zabawie. Dzieci bardzo ucieszyły się z niespodzianek, które przygotowali dla nich uczniowie.

Czytaj więcej!

XII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego EUKLIDES

Uczennica klasy II G, Monika Falkowska, zakwalifikowała się do etapu centralnego XII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego EUKLIDES. Zawody zostaną przeprowadzone 2-3 czerwca w Zespole Szkół Zawodowych im. KEN w Brzegu Dolnym.

Czytaj więcej!