Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym - sprawozdanie

Dnia 13 listopada odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach startowało 18 drużyn chłopców i 6 drużyn dziewcząt.

Czytaj więcej!

II Bydgoski Bieg Niepodległości

Dnia 11.11.2012 uczniowie naszej szkoły: Małgorzata Jabłońska , Magdalena Cieniak, Marcin Nalewaj, Łukasz Wierzchucki i Paweł Świstowski uczestniczyli w II Bydgoskim Biegu Niepodległości organizowanym przez Miasto Bydgoszcz.

Czytaj więcej!

IX Międzyskolny Przegląd Polskiej Pieśni i Poezji Patriotycznej

W ramach obchodów 94. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę nauczyciele historii i języka polskiego zapraszają na IX Międzyskolny Przegląd Polskiej Pieśni i Poezji Patriotycznej. Przegląd kierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

Warunki uczestnictwa:

  • prezentacja maksymalnie 2 utworów z kręgu poezji patriotycznej recytowanej lub śpiewanej (czas prezentacji nie powinien przekroczyć 10 minut)
  • dostarczenie karty zgłoszenia udziału do 15 listopada 2012 roku, zgłoszenia przyjmujemy pocztą, e-mailem, telefonicznie lub osobiście u p. Wachowiak

Czytaj więcej!

IV Cross Bydgoski

Dnia 20 października 2012r. w sobotę w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w ramach promocji Mistrzostw Świata w Biegach Przełajowych 2013 uczniowie naszej szkoły startowali w IV CROSSIE BYDGOSKIM na dystansie 1km i 2km. Szkołę reprezentowali: Małgorzata Jabłońska, Magdalena Ciemniak i Maciej Nieżurawski.

Czytaj więcej!

Szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Dnia 4 listopada odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, w którym wzięło udział 35 uczniów naszej szkoły.

Klasyfikacja:

  • I miejsce: Larysa Zielińska, klasa II B
  • II miejsce: Mariusz Urbański, klasa II G
  • III miejsce: Magdalena Tomczak, klasa II B

Czytaj więcej!