MASTER OF SCHOOL- 8TH EDITION

Dnia 26 października w świetlicy szkolnej odbędzie się coroczny konkurs języka angielskiego wyłaniający mistrza języka angielskiego w naszej szkole.

Czytaj więcej!

Ogólnopolski Tydzień Kariery - " Bądź architektem swojego szczęścia"

Z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który przypada w dniach 15-21 października nauczyciele podstaw przedsiębiorczości zapraszają społeczność uczniowską do udziału w szkolnym konkursie pod hasłem "Wypromuj swój zawód".

Czytaj więcej!

Podsumowanie wyników konkursu "Niemiecki w renowacji - młodzi w akcji"

Z okazji Europejskiego Dnia Języków nauczyciele języka niemieckiego i przedmiotów zawodowych (technik renowacji elementów architektury), zaprosili społeczność szkolną do udziału w konkursie "Niemiecki w renowacji-młodzi w akcji".

Czytaj więcej!

FRIENDLY DICTIONARY - sprawozdanie z konkursu

Dnia 28 września z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych, w świetlicy szkolnej, odbył się coroczny Szkolny Konkurs Języka Angielskiego FRIENDLY DICTIONARY.

Czytaj więcej!

MARATON BUDOWLAŃCA '2018

Zapraszamy do udziału w MARATONIE BUDOWLAŃCA organizowanym z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu, który odbędzie się 28 września 2018 r.

Czytaj więcej!

Konkurs lingwistyczno - zawodowy „NIEMIECKI W RENOWACJI - MŁODZI W AKCJI"

Z okazji zbliżającego się Europejskiego Dnia Języków, nauczyciele języka niemieckiego i przedmiotów zawodowych (technik renowacji elementów architektury), zapraszają społeczność szkolną do udziału w konkursie "Niemiecki w renowacji-młodzi w akcji".

Czytaj więcej!

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW JUŻ WKRÓTCE!

26 września to dzień, w którym Rada Europy chce zachęcić Europejczyków – niezależnie od wieku, do nauki języków obcych.
Z tej okazji germaniści zapraszają społeczność uczniowską do wzięcia udziału w konkursie tematycznym pod hasłem "NIEMIECKI DA SIĘ LUBIĆ".

Czytaj więcej!

V WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 9 października o godzinie 9:00 w sali 114 odbędzie się szkolny etap konkursu.

Czytaj więcej!

FRIENDLY DICTIONARY - konkurs z języka angielskiego

Dnia 27 września o godzinie 9:50 w świetlicy szkolnej z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych odbędzie się Szkolny Drużynowy Konkurs Języka Angielskiego „Friendly Dictionary”.

Czytaj więcej!

Konkurs Pamiętnik Młodego Grzybiarza

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy przesyłam zaproszenie, regulamin i oświadczenia dotyczące konkursu Pamiętnik Młodego Grzybiarza.
Zapraszamy do udziału.

Czytaj więcej!