BYDGOSKIE 
 GRANTY OŚWIATOWE
Moja szkoła, 
 moja przyszłość

ENERGY@SCHOOL
VIII edycja Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Radosne Serca”
2017-05-15 21:14

Każda szkoła/placówka może zgłosić 3 kandydatów. Warsztaty będą realizowane w terminie 26.06 -7.07.2017r. w Zespole Parkowo Pałacowym w Ostromecku i weźmie w nich udział 40 uczestników. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Województwo Kujawsko-Pomorskie, Miasto Bydgoszcz oraz Fundację „Nowe Pokolenie”.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY dla zakwalifikowanych osób. Termin nadsyłania kart zgłoszeniowych trwa do 21.05.2017r.

 

Warsztaty będą obejmowały 4 zaawansowane grupy tematyczne: taneczną, teatralną, wokalną i plastyczną, do których uczestnicy zostaną  przydzieleni zgodnie z preferencjami artystycznymi. W obrębie każdej z grup będą odbywały się codziennie minimum 4 godziny zegarowe zajęć oraz zajęcia artystyczne dodatkowo wybrane przez uczestnika. W trakcie projektu młodzi artyści wezmą udział w spotkaniach z artystami i instruktorami zaproszonymi gościnnie na warsztaty, a także w różnych warsztatach interpersonalnych. Czas wolny od zajęć będzie wypełniony różnymi kulturalnymi atrakcjami. Ramy programu są ukierunkowane na zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika, ale również na pracę w grupach, zabawy i gry twórcze. Intensywne 12-dniowe warsztaty zakończą się autorskim widowiskiem w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy w wykonaniu uczestników warsztatów, prezentacją multimedialną z przebiegu warsztatów oraz wernisażem stworzonych prac plastycznych. Podsumowaniem tegorocznej edycji warsztatów będzie reportaż obrazujący przebieg warsztatów oraz publikacja.

 

W załączeniu przesyłam pismo przewodnie, kartę zgłoszeniową oraz regulamin warsztatów.

 

Przesyłam także link do ubiegłorocznej VII edycji warsztatów:

http://www.nowe-pokolenie.pl/warsztaty-2016_warsztaty_nowe-pokolenie

 

 


ZSB - fb                  
ZSB na facebooku                
                   
 ZSB - filmy                  
 LipDub                Sienkiewicz w Budowlance  
         Film promocyjny ZSB 2018        Film promocyjny ZSB 2017  
 eTwinning   Erasmus+    Azymut+   BYDGOSZCZ      
         SZKOŁA DIALOGU 2017          
  BEZPIECZNA SZKOŁA   dobrze zaPROJEKTowana szkoła   STiASZ   SOLIDARNA SZKOŁA  

 

  Szkoła z klasą 2.0  WF z klasą  Opowiem ci o wolnej Polsce moje stypendium  WYBIERZ STUDIA