"Szlachetna Paczka" - Podziękowania dla Zespołu Szkół Budowlanych

Opublikowano: 2017-12-16 06:23

"Na sobotnie spotkanie z nami rodzina pani Ewy oczekiwała z niepewnością i niecierpliwością właściwą dla dziecka, które czeka na Świętego Mikołaja. I rzeczywiście, jak tyko weszliśmy, mała Emilka przyznała, że jesteśmy albo za późno albo za wcześnie (6 -ego grudnia już było, a 24 - ego jeszcze nie nadeszło). Na szczęście wszystkie lody puściły jak tylko zaczęła otwierać paczki, bo rodzice zostawili jej tę przyjemność. Przy otwieraniu każdego kolejnego kartonu radości nie było końca. Przybory do pisania, książki o Mikołajku, ubrania, żywność, kosmetyki i w końcu wymarzone Gel-a-Peel i wielki karton nazwany roboczo "karton Wedel" (ogromny uśmiech na ośmioletniej twarzy zdradził wielką miłość do czekolady :)). Piotr jak to nastolatek podszedł do sprawy z dystansem, ale jak tylko postawił na tapczanie ostatni wnoszony karton dostrzegł na jednej z paczek karteczkę z podpisem "Piotr". Niewiele mówiąc, otworzył go, znalazł upragnione słuchawki i było jasne, że najważniejsze dla niego "już jest" :). Rodzice z kolei przyglądali się całej sytuacji nie dowierzając, że to wszystko dzieje się naprawdę. Że znowu Szlachetna Paczka przychodzi do nich z tak wielką pomocą i już tylko nieśmiało wspominali (i ciągle chcieli pokazywać) o materiałach remontowych, które przyjechały do nich dwa dni wcześniej i które mają już swoje zaszczytne miejsce w piwnicy. Radości i wzruszeniom nie było końca

Pani Doroto, na Pani ręce jeszcze raz składam ogromne podziękowania dla całego Zespołu Szkół Budowlanych za włączenie się do Szlachetnej Paczki! Wasze otwarte serca sprawiły, że Rodzina będzie miała w tym roku piękne Święta, a przekazane im podarunki nie tylko starczą na długo, ale przede wszystkim pozwolą na przeprowadzenie tak upragnionego i potrzebnego remontu. Cieszę się, że to właśnie pani Ewie zdecydowali się Państwo pomóc. Jeszcze raz dziękuję i już dziś życzę Pani, Dyrekcji, wszystkim Pracownikom i Uczniom "Budowlanki" pięknych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i samych dobrych chwil w Nowym 2018 Roku.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Dziękujemy. Człowiek chciałby znaleźć wielkie słowa, żeby oddać to, co w tej chwili czuje. Jednak tylko to jedno - wydawałoby się najprostsze, ale jednak mówiące wszystko. Po prostu - DZIĘKUJEMY!