BYDGOSKIE 
 GRANTY OŚWIATOWE
Moja szkoła, 
 moja przyszłość

ENERGY@SCHOOL
Szkoleniu nauczycieli w ramach Akademii Wiedzy Branży Wykładzinowej
2017-03-14 22:08

Pierwszego dnia nauczyciele mieli okazję zwiedzić części produkcyjną zakładu Lentex w Lublińcu (miejsce składowania surowców, miejsce przygotowania past PVC oraz farb, linię produkcyjną do wyrobu półproduktu, etap nadruku wzoru, linię produkcyjną do powlekania wykładzin), magazyn wykładzin ("przeglądarkę" do konfekcjonowania wykładzin na rolki, proces przygotowania wykładzin do transportu, cięcie maszynowe rolek), Katalogownię Wykładzin oraz Dział Sprzedaż Wykładzin. Obserwowali także pracę nad nowymi koloryzacjami wzorów. W godzinach popołudniowych odbyło się szkolenie teoretyczne na temat rodzajów wykładzin, ich przeznaczenia i zastosowania oraz norm i atestów.

 

Drugiego dnia w Centrum Szkoleniowym Mapei w Gliwicach odbyło się szkolenie na temat przygotowania podłoża oraz instalacji wykładzin podłogowych. Omówiono także produkty Mapei do instalacji wykładzin. Następnie nauczyciele zwiedzili fabrykę Mapei. Odbyły się także zajęcia praktyczne związane z przygotowaniem podłoża oraz instalacją wykładzin podłogowych.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zorganizowanie szkolenia i możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności.

 

 ZSB - fb                  
ZSB na facebooku                
                   
 ZSB - filmy                  
 LipDub                Sienkiewicz w Budowlance  
         Film promocyjny ZSB 2018        Film promocyjny ZSB 2017  
 eTwinning   Erasmus+    Azymut+   BYDGOSZCZ      
         SZKOŁA DIALOGU 2017          
  BEZPIECZNA SZKOŁA   dobrze zaPROJEKTowana szkoła   STiASZ   SOLIDARNA SZKOŁA  

 

  Szkoła z klasą 2.0  WF z klasą  Opowiem ci o wolnej Polsce moje stypendium  WYBIERZ STUDIA