Gala Laureatów i Finalistów olimpiad i turniejów

15 czerwca 2018 roku w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się Gala Laureatów i Finalistów olimpiad i turniejów.
Nie mogło na niej również zabraknąć tegorocznych laureatów i finalistów z bydgoskiej Budowlanki.

Czytaj więcej!

Gala Laureatów Olimpiad i Konkursów Przedmiotowych 2018

Uczniowie BUDOWLANKI nagrodzeni za wiedzę, a nauczyciele za pasję i zaangażowanie.

Czytaj więcej!

BUDOWLANKA uzyskała tytuł „SZKOŁY ZAWODOWEJ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI"

8 czerwca w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”, podczas której BUDOWLANKA otrzymała prestiżową nagrodę „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” oraz nagrodę specjalną Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Czytaj więcej!

Sukces uczennicy ZSB w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej!

Z radością informujemy, że Klaudia Sudoł, uczennica klasy II R, zajęła IV miejsce w diecezjalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Za rok życzymy sukcesu w finale ogólnopolskim!

Czytaj więcej!

III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych - Kolejny sukces geodetów

Na III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych uczniowie geodezji zostali laureatami IV i V miejsca, tuż za przedstawicielami szkół żeglugi śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu i Nakle nad Notecią, a przed szkołami morskimi z Gdańska, Kołobrzegu i szkołą z Gdyni.

(...)

Czytaj więcej!

ZS Budowlanych otrzymał kolejny grant ekologiczny!

Od 2016 roku Wydział Zintegrowanego Rozwoju Urzędu Miasta Bydgoszczy z inicjatywy Prezydenta Miasta rozpisuje konkurs na granty ekologiczne. Dzięki nim miasto wspiera przedsięwzięcia proekologiczne, promujące ochronę środowiska i zrównoważony rozwój.

Zespołowi Szkół Budowlanych ponownie przyznano Bydgoski Grant Ekologiczny.

(...)

Czytaj więcej!

Sukces OLIMPIJSKI uczniów BUDOWLANKI - OWiUB

W dniach 12-14 kwietnia w Zielonej Górze, odbył się finał XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Uczniowie: Damian Stachowski i Marcin Gadziński zostali laureatami, Jaśmina Plewa-Ciepłuch i Damian Skrzat finalistami.
Sukces był możliwy dzięki ogromnemu zaangażowaniu mgr inż. Marka Hauke, który od lat, z sukcesami, poświęca bardzo dużo czasu i energii na odpowiednie przygotowanie olimpijskich mistrzów.

Gratulujemy wspaniałych wyników!!!

Czytaj więcej!

Sukces OLIMPIJSKI uczniów BUDOWLANKI - OWGiK

SUKCES!!!
Uczennice BUDOWLANKI, laureatkami XL Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej, która odbyła się 5-7.04 w Lublinie.
Indywidualnie: Małgosia Sikorska zajęła I miejsce, Patrycja Lasota V miejsce w Polsce, a drużynowo wraz z Julią Zielińską zajęły V miejsce w Polsce.
GRATULACJE dla dziewczyn i PODZIĘKOWANIA dla opiekunki, pani Beaty Startek.

Czytaj więcej!

Gala Szkoły Dialogu

1 marca 2018 roku przedstawiciele klasy II R uczestniczyli w uroczystej Gali Szkoły Dialogu w Warszawie.

Gala odbywała się w Teatrze Wielkim z udziałem zaproszonych gości: władz samorządowych i centralnych oraz Naczelnego Rabina Polski Michaela Schudricha.

(...)

Czytaj więcej!

Zespół Szkół Budowlanych po raz drugi LIDEREM rynku pracy   

Dnia 4 grudnia 2017 zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu dla szkół zawodowych najefektywniej działających na rzecz rynku pracy.
BUDOWLANKA została, kolejny raz, Laureatem w kategorii:
NAJLEPSZE TECHNIKUM i NAJLEPSZA ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA.
Składam gratulacje i podziękowania za ciężką pracę nauczycielom, uczniom, rodzicom, którzy na ten sukces zapracowali oraz firmom - partnerom szkoły, przede wszystkim: Polskiemu Stowarzyszeniu Posadzkarzy, Pomorsko-Kujawskiej Izbie Budownictwa i firmie EBUD.
Magdalena Popielewska

Czytaj więcej!