Ogłoszenie o pracę!

Opublikowano: 2021-11-17 16:19

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Technik budownictwa

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • praca na budowach firmy na terenie całego kraju

Wymagania

  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku budowalnym

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego
  • możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia oraz kontynuacji nauki
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • teren działania: cała Polska

Więcej informacji na temat pracy możesz uzyskać dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 pod numer 512 024 155.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
41-219 Sosnowiec, ul. Kosynierów 34A lub mail:

kadry@budirem.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lucjan Macek, Ewa Żurek Sp.J. w Sosnowcu, ul. Kosynierów 34A