"Junkers szkoli" – kolejny rok zmagań za nami

Miło jest nam poinformować, że IV edycja programu "Junkers szkoli" dobiegła końca, a wraz z nią nadszedł czas by podsumować i nagrodzić zwycięzców.

Spośród osób biorących udział w programie z Naszej szkoły (15 uczniów), najlepsza okazała się uczennica klasy I E Sandra Musiał.

(...)

Czytaj więcej!

Zmiana planu lekcji!!!

Od poniedziałku 4 czerwca 2018 roku obowiązuje nowy plan lekcji. Plan jest dostępny na stronie szkoły oraz w e-dzienniku.

Czytaj więcej!

„Budowlanka łączy pokolenia”

„Budowlanka łączy pokolenia” to już kolejne spotkanie przedszkolaków, młodzieży, studentów i Seniorów. Wraz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy nasza szkoła z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zorganizowała koncert grupy studentów z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz uczennicy ze Szkoły Podstawowej nr 60 w Bydgoszczy. (...)

Czytaj więcej!

"Wokół Symboli Węgierskich" - Wydłużenie terminu nadsyłania prac w konkursie

Chcielibyśmy poinformować, że nastąpiły zmiany w regulaminie konkursu fotograficznego "Wokół Symboli Węgierskich" przeznaczonym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

(...)

Czytaj więcej!

Dzień Dziecka klasy I C

30 maja klasa IC miała przyjemny pozamiejski „chillout”, podczas którego uczniowie zwiedzili schron przeciwatomowy ukryty w podbydgoskiej miejscowości Tryszczyn.

(...)

Czytaj więcej!

Wyjście klasy II B

We wtorek 29 maja klasa II B integrowała się podczas rozgrywek paintballa.

(...)

Czytaj więcej!

Spotkanie z architekturą przemysłową

28 maja klasa II A miała okazję podziwiać architekturę przemysłową przełomu XIX i XX.

(...)

Czytaj więcej!

Grant Fabryka Szans - kolejne dodatkowe zajęcia w roku 2018

Zawiadamiamy, że w ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie od czerwca do grudnia 2018 r. realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych i klas gimnazjalnych...

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE KONKURSÓW DLA GIMNAZJALISTÓW I UCZNIÓW KLAS VII SP

Od lat "Budowlanka" organizuje konkursy dla gimnazjastów pod hasłem "Niemcy znani i lubiani", "Śladami patronów naszych ulic" oraz "Pocztówka z Kujaw".

(...)

Czytaj więcej!

Warsztaty wieńczące program „Szkoły Humanitarnej”

15 maja w Zespole Szkół Budowlanych odbyły się warsztaty wieńczące program „Szkoły Humanitarnej”, które dotyczyły krytycznego myślenia w działaniu. Prowadziła je pani Agnieszka Bułacik - trenerka edukacji globalnej i antydyskryminacyjnej, fotografka, współpracująca m. in. z Polską Akcją Humanitarną, Global Education Network of Young Europeans oraz Rave Awareness.

(...)

Czytaj więcej!