Obchody 98. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego 1918-2016

Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy zaprasza na uroczyste obchody 98. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego 1918-2016.

Szczegóły w załączniku.

Czytaj więcej!

Reforma edukacji

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy zaprasza do udziału w otwartych spotkaniach organizowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, dotyczących reformy edukacji.

(...)

Czytaj więcej!

Kujawsko-Pomorska Regionalna Konferencja Rad Rodziców

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty oraz Fundacja „Rodzice Szkole” zapraszają Rady Rodziców szkół i przedszkoli województwa kujawsko-pomorskiego na „Kujawsko-Pomorską Regionalną Konferencję Rad Rodziców” (rady rodziców w polskim systemie oświaty), która odbędzie się 18 listopada 2016 r., w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy, przy ul. Gajowej 98.

(...)

Czytaj więcej!

Zebranie rodziców wszystkich klas – „Drzwi otwarte”

Dnia 25 października 2016 roku (wtorek) o godzinie 16.30 odbędzie się zebranie rodziców - drzwi otwarte.

Przydział sal na zebranie znajduje się wewnątrz artykułu.

Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej!

Targi Pracy i Promocji Pracodawców Offerty 2016

17 listopada 2016 r. w godz. 10:00 do 15:00 w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbędą się Targi Pracy.

(...)

Czytaj więcej!

---DEKARZ--- kurs_rozpoczęty!!!

W Zespole Szkół Budowlanych ruszył darmowy Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy dla dorosłych w zawodzie DEKARZ. Prowadzą go najlepsi specjaliści w branży z Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Zainteresowanych zapraszamy. Kontakt tel. 52 341-03-29

(...)

Czytaj więcej!

Babcia i dziadek w sieci

Dnia 10 października 2016 roku w godzinach od 8:00 do 11:00 i od 16:00 do 17:00 w Zespole Szkół Budowlanych odbyły się warsztaty dla seniorów (dziadków, starszych rodziców i opiekunów oraz członków Związku Inwalidów Polskich) z obsługi komputera i korzystania z internetu. Zajęcia przeprowadzono w ramach Europejskiego Tygodnia Demokracji Lokalnej. (...)

Czytaj więcej!

Matura 2016 - PODSUMOWANIE!!!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym z przedmiotów: język polski, język angielski oraz matematyka.

Zobacz jak wypadamy na tle woj. kujawsko-pomorskiego oraz kraju!!!

Czytaj więcej!

Szkolenie z obsługi komputera i internetu

Z okazji Europejskiego Tygodnia Demokracji Lokalnej, dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy zapraszają seniorów i rodziców na szkolenie z obsługi komputera i Internetu.

(...)

Czytaj więcej!

Stypendia dla uczniów w ramach projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”

Czytaj więcej!