Wolontariat w Hiszpanii

Proponowany jest udział w wolontariacie międzynarodowym w Hiszpanii.

Organizacja z Puente Genil w Andaluzji stara się o fundusze z Programu Erasmus+ na realizację projektu EVS, który ma trwać 10 miesięcy od października 2016.

Czytaj więcej!

Poszukiwani Wolontariusze!

Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska Organizacja Pożytku Publicznego z siedzibą w Warszawie, poszukuje wolontariuszy od 16 roku życia do pomocy w organizacji Dnia Dawcy Szpiku w Bydgoszczy „Pomóż Kamili i Innym!”.

Jest to druga edycja takiej akcji w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Wolontariusze potrzebni na wybory!!!

W związku z wyborami Parlamentarnymi ogłoszonymi na dzień 25 października 2015r. potrzebni są wolontariusze płci męskiej w wieku od 17 roku życia do pomocy w Centrum Integracji Społecznej - pomoc osobom niepełnosprawnym (transport wraz z kierowcą osoby niepełnosprawnej - na wózku, o kulach itp.) przewożonych w dniu wyborów do lokali wyborczych na terenie miasta Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Paczka i Akademia zapraszają Wolontariuszy!

W tym roku Paczka i Akademia łączą swoje siły, by wspólnie walczyć o świat, w którym nie ma miejsca na biedę. Do pokonania biedy nie wystarczy dobra wola. Potrzebni są Wolontariusze, czyli SuperW, a tych ma być w Polsce ponad 13 500.

Czytaj więcej!

Praca mentorska z wolontariuszką zagraniczną

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy poszukuje osoby, która podejmie się pracy mentorskiej z Marią, wolontariuszką EVS - Hiszpanką, goszczącą w Bydgoszczy do 31.05.2016 roku.

Centrum proponuje pracę na zasadach umowy wolontariackiej.

Czytaj więcej!

WOLONTARIAT - PÓŁMARATON BYDGOSKI

Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki poszukuje Wolontariuszy do pomocy przy organizacji biegu ulicznego "PÓŁMARATON BYDGOSKI" 18.10.2015r.


Czytaj więcej!

Wolontariusze!

Zapraszamy Wolontariuszy do udziału w zbiórce żywności „Podziel się Posiłkiem” organizowanej w hipermarketach i supermarketach przez Stowarzyszenie Bank Żywności w Chojnicach.

Czytaj więcej!

WOLONTARIUSZE NA JARMARK KUJAWSKO-POMORSKI 13.09.2015

Potrzebni Wolontariusze do pomocy logistycznej podczas Jarmarku Kujawsko-Pomorskiego dnia 13.09.2015 r. (niedziela) w Myślęcinku - tereny przy głównych parkingach LPKiW.

Czytaj więcej!

Wolontariusze!

W związku z przeprowadzeniem referendum ogólnokrajowego dnia 6 września 2015r. (niedziela) potrzebni są Wolontariusze - chłopcy w wieku od 17 roku życia.


Czytaj więcej!

Półmaraton - Rock'N'Run - potrzebni wolontariusze

Organizatorzy biegu ROCK'N'RUN, który odbędzie się 6 września 2015r. poszukują wolontariuszy!!!


Czytaj więcej!