WOLONTARIAT W BUDOWLANCE „Dzięki Wam”

Od początku maja młodzież z budowlanki udzielała wsparcia Stowarzyszeniu „Dzięki Wam” w segregacji i rozdzielaniu odzieży i artykułów gospodarstwa domowego dla potrzebujących.

Czytaj więcej!

POMAGALI (NIE)PEŁNOSPRAWNYM PODCZAS WYBORÓW DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

W dniu 26 maja 2019 r., w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego, młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych pomagała w zespole do obsługi niepełnosprawnych przy Urzędzie Miasta Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Wolontariat SPORTOWY

Dołącz do WOLONTARIATU SPORTOWEGO...

Czytaj więcej!

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA WOLONTARIUSZY

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu ogłasza nabór na NIEODPŁATNE SZKOLENIA dla osób młodych między 15 – 29 rokiem życia...

Czytaj więcej!

Wolontariat - harmonogram spotkań

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu informuje, że spotkanie grupy - Szkolny Lider Wolontariatu - odbędzie się w poniedziałek o godzinie 11:35. Natomiast regularne dyżury odbywać się będą w piątki o godzinie 10:35.

Osoby zainteresowane dołączeniem go grupy wolontariuszy zapraszamy do dołączenia do zamkniętej grupy na FB - ZSB WOLONTARIAT.

Czytaj więcej!

"Walentynkowe pisanie 2019" – I miejsce w konkursie literackim

„O miłości ciężko pisać…”, ale niektórzy potrafią...

Uczeń technikum geodezyjnego, Damian Gabiński, z IGW wziął udział w pozaszkolnym konkursie literackim "Walentynkowe pisanie 2019" i zdobył I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych za napisanie wiersza o miłości.

Czytaj więcej!

POSZUKIWANI LIDERZY WOLONTARIATU

Masz ciekawe pomysły na działania w obszarze wolontariatu, chciałabyś/chciałbyś nauczyć się umiejętności organizacji i planowania Zapraszamy do Szkolne Koło Wolontariatu.

Trwa nabór chętnych osób do pełnienia funkcji Liderów Wolontariatu.

Czytaj więcej!

Światowy Dzień Wolontariusza

"Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest istotnie bezcenna..."

Czytaj więcej!

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI

Stowarzyszenie Bank Żywności w Chojnicach serdecznie zaprasza do udziału w corocznej publicznej świątecznej zbiórce żywności.

Czytaj więcej!

ZBIÓRKA ŻYWNOSCI DLA POTRZEBUJĄCYCH

Już po raz kolejny Bank Żywności w Chojnicach przy wsparciu wolontariuszy z naszej szkoły zaprasza do zbiórki żywności dla potrzebujących. Zbiórka żywności organizowana jest w bydgoskich supermarketach w terminie 30 listopada oraz 1 grudnia.

Czytaj więcej!