KOŁO NOWINEK TECHNICZNO-INSTALACYJNYCH

Zapraszamy wszystkich Uczniów do zgłębiania tajników techniki wykorzystywanej w budownictwie.

(...)

Czytaj więcej!

Wyjście klasy I B/A

Dnia 6 czerwca klasa IBA miała okazję podziwiać oryginalne ręcznie wykonywane sztukaterie we wnętrzach Kawiarni Weranda.

Czytaj więcej!

Remont sali 203

Dzięki Polskiemu Stowarzyszeniu Posadzkarzy, firm MAPEI i JEŻBUD, nasi uczniowie uczą się układania posadzki w jednej z sal lekcyjnych. (...)

Czytaj więcej!

Targi WOD-KAN 2016

W dniach 10-12 maja 2016r. Zespół Szkół Budowlanych promował zawód monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych podczas XXIV Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy WOD-KAN 2016.

Czytaj więcej!

Targi INSTALACJE 2016

W dniu 28 kwietnia 2016r. uczniowie Zespół Szkół Budowlanych wzięli udział w Targach INSTALACJE 2016 w Poznaniu.

Na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich zgromadziło się kilkuset wystawców z całego świata z branży instalacyjnej.

Czytaj więcej!

Targai Gryf-Bud i TEO 2016

W dniach 2-3 kwietnia 2016r. Zespół Szkół Budowlanych promował swoją ofertę edukacyjną podczas Targów Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD 2016, które odbywały się w łączności z Targami Energetyki Odnawialnej TEO 2016 w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku.

Czytaj więcej!

Baumat - to nowoczesny pracodawca...

Baumat - to nowoczesny pracodawca, który zapewni możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery

Aplikuj na: kadry@baumat.com.pl

Czytaj więcej!

WYJAZD DO POZNANIA – MTP INSTALACJE

Przegląd branży instalacyjnej, Mistrzostwa Polski Instalatorów, imprezy towarzyszące to wydarzenia, których możesz zostać uczestnikiem.

Czytaj więcej!

Uczniowie ZSB zwiedzili Cegielnię STOPKA

7 grudnia uczniowie klasy IIB wraz z nauczycielami praktycznej nauki zawodu udali się na wycieczkę dydaktyczną do Cegielni Stopka.

Czytaj więcej!

"Mikołajkowe odlewanie" - warsztaty w ZSB

Dnia 5.12.2015 w pracowni sztukatorsko-kamieniarskiej odbyły się warsztaty wykonywania świątecznej galanterii "Mikołajkowe odlewanie".

Czytaj więcej!