DRUŻYNA iQora

2 lipca 2018 roku uczeń ZSB rozpoczął miesięczny staż w firmie iQor, a tym samym dołączył do "DRUŻYNY iQora".

Czym jest "DRUŻYNA iQora"???

Czytaj więcej!

Konkurs na MUR-BETON ’2018. Zobacz, co się działo ...

Dnia 30 maja odbyła się kolejna edycja konkursu MUR-BETON. 23 uczniów ZSB pisało krótki test z zakresu wiedzy ogólnobudowlanej. Następnie 7 uczniów z najwyższymi wynikami z testu przeszło do dalszej gry.

(...)

Czytaj więcej!

"Junkers szkoli" – kolejny rok zmagań za nami

Miło jest nam poinformować, że IV edycja programu "Junkers szkoli" dobiegła końca, a wraz z nią nadszedł czas by podsumować i nagrodzić zwycięzców.

Spośród osób biorących udział w programie z Naszej szkoły (15 uczniów), najlepsza okazała się uczennica klasy I E Sandra Musiał.

(...)

Czytaj więcej!

Warsztaty OZE w „Źródełku”

Dnia 24 kwietnia nauczyciele p. Damian i p. Rafał oraz uczennice: Agnieszka i Martyna z Naszej Szkoły przeprowadzili warsztaty w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE) w Przedszkolu „Źródełko”.

Czytaj więcej!

II E na WYCIECZCE ZAWODOWEJ W ZDUŃSKIEJ WOLI

Dnia 11 kwietnia 2018 r. cała klasa II E, wraz z nauczycielami praktycznej nauki zawodu: p. Damianem, Rafałem i Wojtkiem, odwiedziła Firmę IZODOM 2000 POLSKA w jej siedzibie w Zduńskiej Woli.

Czytaj więcej!

Uczniowie ZSB na wycieczce w ramach projektu Energy@School

Młodsi i Starsi Strażnicy Energii, bo tak określani są w projekcie Energy@School uczniowie i ich opiekunowie, mieli okazję zwiedzić kilka miejsc, w których produkuje się energię ze źródeł odnawialnych.

(...)

Czytaj więcej!

Przedszkolaki z "Jagódki" w ZSB

Dnia 6 kwietnia grupa 5 latków z Przedszkola "Jagódka" odwiedziło Naszą Szkołę.

Czytaj więcej!

Mali adepci sztuki budowlanej

13 marca w pochmurny i deszczowy dzień, dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Przedszkolna Chatka” z bydgoskich Wyżyn dostarczyły dawkę pozytywnej energii i słońca do naszej szkoły.

(...)

Czytaj więcej!

Od Przedszkola do Budowlanki

6 lutego w ramach promocji szkoły nasza szkoła gościła grupę przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola "TĘCZOWA KRAINA" w Niemczu.

(...)

Czytaj więcej!

Budowlanka na Targach Budma '2018

Dnia 2 lutego 2018 roku uczniowie klasy II B i II E Technikum Budowlanego mieli okazję zwiedzać Targi BUDMA na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

(...)

Czytaj więcej!