Warsztaty OZE w „Źródełku”

Dnia 24 kwietnia nauczyciele p. Damian i p. Rafał oraz uczennice: Agnieszka i Martyna z Naszej Szkoły przeprowadzili warsztaty w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE) w Przedszkolu „Źródełko”.

Czytaj więcej!

II E na WYCIECZCE ZAWODOWEJ W ZDUŃSKIEJ WOLI

Dnia 11 kwietnia 2018 r. cała klasa II E, wraz z nauczycielami praktycznej nauki zawodu: p. Damianem, Rafałem i Wojtkiem, odwiedziła Firmę IZODOM 2000 POLSKA w jej siedzibie w Zduńskiej Woli.

Czytaj więcej!

Uczniowie ZSB na wycieczce w ramach projektu Energy@School

Młodsi i Starsi Strażnicy Energii, bo tak określani są w projekcie Energy@School uczniowie i ich opiekunowie, mieli okazję zwiedzić kilka miejsc, w których produkuje się energię ze źródeł odnawialnych.

(...)

Czytaj więcej!

Przedszkolaki z "Jagódki" w ZSB

Dnia 6 kwietnia grupa 5 latków z Przedszkola "Jagódka" odwiedziło Naszą Szkołę.

Czytaj więcej!

Mali adepci sztuki budowlanej

13 marca w pochmurny i deszczowy dzień, dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Przedszkolna Chatka” z bydgoskich Wyżyn dostarczyły dawkę pozytywnej energii i słońca do naszej szkoły.

(...)

Czytaj więcej!

Od Przedszkola do Budowlanki

6 lutego w ramach promocji szkoły nasza szkoła gościła grupę przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola "TĘCZOWA KRAINA" w Niemczu.

(...)

Czytaj więcej!

Budowlanka na Targach Budma '2018

Dnia 2 lutego 2018 roku uczniowie klasy II B i II E Technikum Budowlanego mieli okazję zwiedzać Targi BUDMA na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

(...)

Czytaj więcej!

Odwiedziny maluchów

3 stycznia kolejny raz "Budowlanka" gościła grupę przedszkolaków - tym razem z Przedszkola nr 66.

(...)

Czytaj więcej!

Mikołajkowe warsztaty dla uczniów gimnazjum

13 grudnia 2017 roku odbyły się Mikołajkowe warsztaty sztukatorsko-plastyczne oraz geodezyjne. Gimnazjaliści ze szkoły na ulicy Sielskiej zapoznali się z profilem kształcenia technika renowacji elementów architektury oraz technika geodety.

(...)

Czytaj więcej!

Turniej Maszyn Wiatrowych ‘2017

Dnia 28.11.2017 roku odbyły się we Włocławku eliminacje regionalne do VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych. Turniej polegał na zbudowaniu modelu turbiny przetwarzającej energię wiatru na energię mechaniczną.

(...)

Czytaj więcej!