23 listopada gościły w naszej szkole trzylatki z Przedszkola "Buziaczek"

Dla większości naszych gości był to pierwszy kontakt z branżą budowlaną.

Czytaj więcej!

WYNIKI KONKURSU „SEKRETY BYDGOSZCZY PRZEMYSYŁOWEJ”

W ramach obchodów Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego uczniowie bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych zostali zaproszeni do udziału w konkursie multimedialnym.

Czytaj więcej!

Konkurs astronomiczny Astrolabium

W imieniu Obserwatorium Astronomicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Fundacji Antares zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie astronomicznym „Astrolabium”.

Czytaj więcej!

Najpiękniejszy anioł - wyniki konkursu

Pod koniec listopada uczniowie klas pierwszych z kierunku technik renowacji elementów architektury wykonywali z gipsu techniką rzeźbiarską anioły własnego projektu.

Czytaj więcej!

Christmas Cards Competition - wyniki konkursu

W środę 12 grudnia uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w przedświątecznym nastroju wykonali przepiękne kartki świąteczne. Technika wykonania prac była dowolna, obowiązkowo natomiast musiały pojawić się życzenia w języku angielskim.

Czytaj więcej!

MATEMATYCZNE WIECZORY MATURZYSTY - spotkanie nr 4 - podsumowanie

W czwartek, 13 grudnia 2018 roku, odbyło się czwarte popołudniowe spotkanie uczniów klas maturalnych z matematyką.
Tym razem, zamiast arkusza na poziomie podstawowym, uczniowie rozwiązywali zadania "100 nierówności NA 100 lat niepodległości".

Czytaj więcej!

XX Konkurs Matematyczny "EUKLIDES" - etap szkolny

W poniedziałek, 10 grudnia 2018 roku, 16 uczniów z klas I-III technikum wzięło udział w etapie szkolnym XX Konkursu Matematycznego "EUKLIDES".

Czytaj więcej!

„Dzień budownictwa” w ZSB

Dnia 11 grudnia odbył się w naszej szkole „Dzień budownictwa”. Podczas spotkania odbyły się prelekcje przedstawicieli firm budowlanych oraz prezentacje prac konkursowych „Bydgoskie obiekty przemysłowe”.

Czytaj więcej!

Budżet...

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia - Biuro Karier przedstawia kilka porad jak zapanować nad budżetem

Czytaj więcej!

Podsumowanie konkursu fotograficznego "Obiekty i budowle komunikacyjne w Bydgoszczy"

10.12.2018 w Zespole Szkół Budowlanych odbyła się gala podsumowująca konkurs fotograficzny „Budowle i obiekty komunikacyjne w Bydgoszczy”.

Czytaj więcej!