100 KOTYLIONÓW NA 100. URODZINY POLSKI!!!

Z okazji zbliżającej się 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę zapraszamy do wszystkich przedszkolaków do wzięcia udziału w konkursie 100 KOTYLIONÓW NA 100. URODZINY POLSKI!!!

Czytaj więcej!

PLANY PRZEJŚĆ GRUP UCZNIÓW NA ZAJĘCIACH PRAKTYCZNYCH W R.SZK. 2018/2019

O każdym przejściu i jego szczegółach uczniowie zostaną również poinformowani przez nauczycieli praktycznej nauki zawodu. Terminy przejść zależne są od liczby grup, na które podzielony jest oddział (klasa) oraz liczby miejsc, w których odbywają się zajęcia.

Plany przejść można będzie odnaleźć również w zakładce WARSZTATY / PLANY PRZEJŚĆ oraz w gablocie przy biurze Kierownika Warsztatów Szkolnych.

Czytaj więcej!

Zapisy na zajęcia: Wsparcie inicjatyw umożliwiających dzieciom i młodzieży poznanie języków obcych zgodnie z potrzebami gospodarki

Trwają zapisy na warsztaty realizowane przez Zespół Szkół nr 4 (IX Liceum Ogólnokształcące) w ramach "Strategii Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszczy na lata 2013-2020": działanie Wsparcie inicjatyw umożliwiających dzieciom i młodzieży poznanie języków obcych zgodnie z potrzebami gospodarki.

Czytaj więcej!

Dzień Dobrego Humoru w ZSB!

Dnia 5 października 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych odbyła się uroczystość z okazji Dnia Dobrego Humoru i Dnia Zdrowia Psychicznego.

Czytaj więcej!

NOWOŚCI W BIBLIOTECE

Zapraszamy do biblioteki po nowości.

Mamy już pierwszą partię nowych książek – 209 woluminów, zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Czytaj więcej!

Dzień Przedsiębiorczości 2018 - krótkie podsumowanie projektu

Dnia 21 marca 2018 ruszyły obchody Dnia Przedsiębiorczości. Organizatorem jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, pozarządowa organizacja pożytku publicznego.

Czytaj więcej!

PROŚBA TAKA... WESPRZYJ ZWIERZAKA

Zapraszamy Społeczność Naszej Szkoły do wzięcia udziału w zbiórce środków finansowych i rzeczowych dla Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy, która odbędzie się od 08.10.2018 r. do 26.10.2018 r.

Czytaj więcej!

WYNIKI WYBORÓW DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ‘2018

W dniu 09.10.2018 r. w Naszej Szkole odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. Wiemy już, kto obejmie najwyższe funkcje w Samorządzie Uczniowskim ZSB w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Międzyszkolna Liga Szachowa

Już 13 października kolejny indywidualny turniej Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Tym razem odbędzie się on w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Zapisy trwają, nagrody czekają, przygotowania w trakcie.
Międzyszkolna Liga Szachowa to największe przedsięwzięcie szachowe ostatnich lat w województwie kujawsko-pomorskim prowadzone w ramach projektu Edukacja przez szachy.
ZAPRASZAMY DO BUDOWLANKI JUŻ PO RAZ DRUGI.

Czytaj więcej!

"Szczęśliwy rodzic- szczęśliwe dziecko"

9 października od 17.30 do 19.00 zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie pt. "Szczęśliwy rodzic- szczęśliwe dziecko"- zorganizowane z przedstawicielem Fundacji Drabina Rozwoju panią Małgorzatą Węgrzyn – Kucharek.

Czytaj więcej!