Erasmus+ - staż w Niemczech - II tydzień

Opublikowano: 2017-09-28 04:37

Poniedziałek – 25.09.2017

Rozpoczęliśmy kolejny tydzień stażu. Dziś wykonywaliśmy rozbudowane profile. Wykorzystaliśmy przy tym kilka worków gipsu. Bardzo ważna okazała się praca zespołowa i umiejętność zaplanowania czynności. Zadanie było pracochłonne, wymagało precyzji. Jutro ciąg dalszy. Na efekty końcowe trzeba jeszcze poczekać i popracować.

 

Wtorek – 26.09.2017

Wrześniowy wtorek na warsztatach we Frankfurcie. Pracujemy intensywnie. Wykorzystaliśmy profile do wykonania okna i umocowaliśmy je na ściance działowej. Zadania realizowaliśmy zespołowo aby wydajnie wykorzystać zaprawę. Widać już efekty naszych starań. Dziś po pracy planujemy zakupy. Bardzo smakują mam słodycze i płatki z mlekiem.

 

Środa – 27.09.2017

Za nami kolejny dzień pracy na warsztatach. Ozdabialiśmy ścianki. Zadania wykonywaliśmy sprawnie. Po południu spędziliśmy czas wolny parku zwierzęcym we Frankfurcie. Pogoda była piękna, humory dopisywały. Jutro ponownie narzędzia w ruch ciąg ,dalszy prac. Pozdrawiamy.

 

Czwartek - 28.09.2017

Dzisiejszy dzień był bardzo dynamiczny i emocjonujący. Nasze prace podlegały ocenie. Jesteśmy zadowoleni ze swoich ścianek i pracy zespołowej. Później nastąpiło wielkie sprzątanie. Jutro egzamin językowy. Nauczyliśmy się dużo a fachowe słownictwo nie jest nam obce. Pozdrawiamy

 

Piątek - 29.09.2017

Piękny wrześniowy piątek we Frankfurcie. Po porannym sprzątaniu pracowni spotkaliśmy się z opiekunami stażu na egzaminie językowym. Wpadliśmy bardzo dobrze. Kolejno otrzymaliśmy certyfikaty ukończenia stażu. Jutro powrót do Bydgoszczy. To był intensywny, pouczający czas. Poznaliśmy nie tylko techniki pracy sztukatora ale również zasady współpracy w zespole. Do zobaczenia w szkole.