Terminy dyżurów dla rodziców obowiązujące w II semestrze 2018/2019

Opublikowano: 2018-01-02 04:05, Numer artykułu: 215

 

 Terminy dyżurów dla rodziców obowiązujące w II semestrze 2018/2019

 

Nazwisko i imię

Termin

Ałtyn Anna

poniedziałek 11.45 - 12.30

Ałtyn Maciej

piątek 9.50 - 10.35

Czywczyński Kamil

środa 9.50 - 10.35

Dąbrowska Beata

środa 9.50 - 10.35

Dzięciołowski Grzegorz

czwartek 15.15 - 16.00

Felska Magdalena

czwartek 8.55 - 9.40

Filipkowska Katarzyna

wtorek 11.45 – 12.30

Frąckiewicz Maria

czwartek 7.10 - 7.55

Głowacki Kacper

poniedziałek 11.30 - 12.15

Grugiel Maria

czwartek 13.30 - 14.15

Hauke Marek

wtorek 9.50 - 10.35

Jędrzejczyk Łukasz

piątek 7.05 - 7.50

Kin Damian

czwartek 14.00 - 14.45

Kokoszewska Anetta

poniedziałek 11.45 - 12.30

Kosińska Dominika

czwartek 10.35 - 11.50

Kowalik Agnieszka

poniedziałek 11.45 - 12.30

Krotoszyńska - Surma Wiesława

wtorek 10.35 - 10.50

Kubiak Adrianna

poniedziałek 13.30 - 14.15

Leik Anna

środa 9.30 - 9.50

(1 i 3 środa miesiąca)

Łasa Aleksandra

poniedziałek 9:50 - 10.35

Łabuńska - Marolewska Ewa

piątek 11.45 - 12.30

Majewska Izabela

czwartek 10.35 - 10.50

Marks Kacper

wtorek 15.15 - 16.15

Mencel - Gwizdała Joanna

czwartek 10.50 - 11.35

ks. Mleczek Piotr

poniedziałek 10.50 - 11.35

Młynarczyk Dorota

środa 15.15 - 16.00

Mrozik - Gliszczyński Wojciech

wtorek 13.35 - 14.20

Modrzejewska - Fryżewska Agnieszka

środa 8.55 - 9.40

Nowak Jolanta

czwartek 10.15 - 11.00

(1 i 3 czwartek miesiąca)

Olkowska Weronika

czwartek 10.30 - 11.15

Owczarzak Tomasz

środa  11.45 - 12.30

(1 i 3 środa miesiąca)

Piątkowska Joanna

wtorek 10.50 - 11.35

Piętka - Baumgart Joanna

środa 11.45 - 12.30

Radomski Jerzy

środa 9.50 - 10.35

(1 i 3 środa miesiąca)

Raniszewski Paweł

poniedziałek 11.30 - 12.15

Rutkiewicz Piotr

piątek 11.00 - 11.45

Schulz Ewa

wtorek 8.55 - 9.40

Siemianowska Magdalena

środa 8.00 - 8.45

Sperski Marek

poniedziałek 15.15 - 16.00

Startek Beata

poniedziałek 8.55 - 9.40

Studzińska Anita

piątek 11.45 - 12.30

Surmińska Sylwia

wtorek 12.40 - 13.25

Szafraniec Anna

czwartek 7.10 - 7.55

Szczepanek Krzysztof

środa 10.50 - 11.35

(1 i 3 środa miesiąca)

Świercz - Prusiecka Anna

czwartek 10.00 - 10.45

Walkowiak Rafał

środa 13.00-13.45

Wachowiak Aleksandra

wtorek 11.45 - 12.30

Wdowiak - Jendrzejczak Marta

wtorek 9.50 - 10.35

Wiechecka Klaudia

piątek 9.50 - 10.35

Wojciechowska - Bollin Bogna

poniedziałek 9.40 - 10.35

Woszczyński Łukasz

piątek 16.00 - 16.45

Wrotkowski Kazimierz

wtorek 11.00 - 11.45

Zatorski Dariusz

poniedziałek 9.50 - 10.35