Terminy dyżurów dla rodziców obowiązujące w I semestrze 2018/2019

Opublikowano: 2018-09-05 04:05, Numer artykułu: 215

 

 Terminy dyżurów dla rodziców obowiązujące w I semestrze 2018/2019

 

Nazwisko i imię

Termin

Ałtyn Anna

poniedziałek 8.55 – 9.40

Ałtyn Maciej

czwartek 11.45  -12.30

Czywczyński Kamil

czwartek 10.50 – 11.35

Dąbrowska Beata

czwartek 10.00 - 11.30

Dzięciołowski Grzegorz

czwartek 15.15 – 16.00

Felska Magdalena

środa 10.50-11.35

Filipkowska Katarzyna

czwartek 12.40 – 13.25

Frąckiewicz Maria

piątek 10.30 - 11.15

Głowacki Kacper

poniedziałek 11:30 - 12:15

Grugiel Maria

poniedziałek 8.00 - 8.45

Hauke Marek

środa 11.45 – 12.30

Jędrzejczyk Łukasz

środa 10.50 - 11.35

Kin Damian

czwartek 14.00 – 14.45

Kokoszewska Anetta

środa 10:50 - 11:35

Kosińska Dominika

piątek 13.35 - 14.20

Kowalik Agnieszka

poniedziałek 11.45 - 12.30

Krotoszyńska - Surma Wiesława

wtorek 10.35 – 10.50

Kubiak Adrianna

poniedziałek 13.30 – 14.15

Leik Anna

środa 9.30 – 9.50

Łasa Aleksandra

poniedziałek 9:50 – 10.35

Łabuńska - Marolewska Ewa

czwartek 8.55 – 9.40

Majewska Izabela

czwartek 8.55- 9.40

Marks Kacper

wtorek 15:30-16:15

Mencel - Gwizdała Joanna

czwartek 11.45-12.30

ks. Mleczek Piotr

wtorek 13.35 – 14.20

Młynarczyk Dorota

środa 15.20 - 16.05

Mrozik - Gliszczyński Wojciech

wtorek 13.30 – 14.15

Modrzejewska - Fryżewska Agnieszka

wtorek 8.55 – 9.40

Nowak Jolanta

czwartek 10.00 - 10.45

Olkowska Weronika

czwartek 10:30 -11:15

Owczarzak Tomasz

piątek  9.45. - 10.30

Piątkowska Joanna

wtorek 9.50 - 10.35

Piętka - Baumgart Joanna

czwartek 12.50 – 13.35

Radomski Jerzy

środa 10.50 - 11.30 (1 i 3 miesiąca)

Raniszewski Paweł

poniedziałek 11.30 – 12.15

Rutkiewicz Piotr

piątek 11.00 – 11.45

Schulz Ewa

wtorek 8.55 – 9.40

Siemianowska Magdalena

wtorek 11.40 – 12.35

Sperski Marek

poniedziałek 15.15 – 16.00

Startek Beata

wtorek 10.50 - 11.35

Studzińska Anita

piątek 11.45-12.30

Surmińska Sylwia

środa 10.50 - 11.35

Szafraniec Anna

piątek 10.30 – 11.15

Szczepanek Krzysztof

środa 10.50 – 11.35 (1 i 3 miesiąca)

Świercz - Prusiecka Anna

środa 11.50 – 12.35

Walkowiak Rafał

środa 13:15-13:45

Wachowiak Aleksandra

poniedziałek 12.40 - 13.25

Wdowiak - Jendrzejczak Marta

czwartek 9.50 - 10.35

Wiechecka Klaudia

piątek 10.50 – 1.35

Wojciechowska - Bollin Bogna

środa 12.30 - 13.30

Woszczyński Łukasz

piątek 16.10 - 17.00

Wrotkowski Kazimierz

wtorek 11.00 – 11.45

Zatorski Dariusz

poniedziałek 10:50 - 11:35