BUDOWLANKA uzyskała tytuł „SZKOŁY ZAWODOWEJ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI"

Opublikowano: 2018-06-12 00:58

8 czerwca w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”, podczas której BUDOWLANKA otrzymała prestiżową nagrodę „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” otrzymując statuetkę i dyplom.

Zespół Szkół Budowlanych kształci na najwyższym poziomie, realizując nowatorskie przedsięwzięcia godne naśladowania, przełamując dotychczasowe schematy edukacji i wychowania.

Nasza szkoła otrzymała również nagrodę specjalną Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji za „serce i dzielenie się tym sercem z innymi”. Statuetka z mottem Platona „Nie ma większej potęgi niż wiedza” jest nam szczególnie droga gdyż pokazuje, że bezinteresowna pomoc młodzieży i nauczycieli udzielona drugiemu człowiekowi została zauważona i doceniona nie tylko przez środowisko lokalne.

To już III edycja konkursu, w którym nagrody przyznaje Fundacja Fundusz Współpracy wraz z Mazowieckim Kuratorium Oświaty, Ośrodkiem Rozwoju Edukacji i Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. W Konkursie nagradzane są najlepsze praktyki szkół zawodowych w zakresie zapewnienia jakości kształcenia.