XIV Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Euklides"

Konkurs EUKLIDES jest prowadzony przez Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych. Główny cel konkursu to rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów zawodowych szkół ponadgimnazjalnych. Dnia 28 lutego 2013 roku został przeprowadzony etap szkolny konkursu. Wzięło w nim udział 20 uczniów klas II i III technikum...

Czytaj więcej!

Ster na Bydgoszcz

Czytaj więcej!

Podziękowania za pomoc w organizacji Jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół Budowlanych i 65-lecia „Budowlanki”

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie serdecznie dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i uświetnienia uroczystości Jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół Budowlanych i 65-lecia „Budowlanki”. Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Bydgoszczy był dla nas szczególnym wyróżnieniem.

Dziękujemy Sponsorom za wsparcie finansowe, radiu PIK za patronat medialny. Wyrażamy wdzięczność Dostojnym Gościom i Absolwentom za zaszczycenie nas swoją obecnością i wspólne świętowanie „podwójnego Jubileuszu”. Państwa obecność była dowodem na to, że „Budowlanka” to szczególne miejsce, o którym nie można zapomnieć i z którym warto utożsamiać się nawet po latach.

Nasz Jubileusz był wyjątkową okazją do spotkań, wspomnień i powrotu do minionych dekad. Bardzo dziękujemy za okazaną sympatię, gratulacje i życzenia.

Czytaj więcej!

Festyn Sportowo-Rekreacyjny

Zespół Szkół Budowlanych zaprasza dzieci i młodzież - przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych - na FESTYN SPORTOWO - REKREACYJNY, który odbędzie się w dniu 8 czerwca (sobota) w godzinach 10.00 - 12.00. Festyn jest realizowany w ramach przyznanego grantu oświatowego.

Gwarantujemy miłą atmosferę i atrakcyjną zabawę.

Czytaj więcej!

Konkurs "Niemcy na wakacje"

W oczekiwaniu na upragnione wakacje nauczyciele języka niemieckiego zapraszają uczniów klas I - II technikum do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „NIEMCY NA WAKACJE”. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu plakatu/collage lub prezentacji multimedialnej przedstawiającej ciekawe obiekty turystyczne, obszary zielone w Niemczech. Opisane prace konkursowe (imię, nazwisko, klasa) należy przekazywać pani profesor K. Filipkowskiej do 12 VI 2013r.

Czytaj więcej!