Zwiedzanie wystawy PSIKUSY

Dnia 11 stycznie uczniowie klasy 3R Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy zwiedzili wystawę PSIKUSY w BWA i mieli niepowtarzalną okazję być współautorami tworzenia muralu.

Czytaj więcej!

Zwiedzanie budów

Dnia 11 stycznie uczniowie klasy 3R Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy zwiedzili dwie bardzo ciekawe bydgoskie budowy firm Budimex i Betpol.

Czytaj więcej!

Zapisy na WAMPIRIADĘ w dniu 27.02.2019 r.

Zapraszamy potencjalnych dawców o zapisywanie się na kolejną Wampiriadę, która odbędzie się w naszej szkole w środę 27 lutego 2019 r. Potrzebnych jest 55-60 chętnych osób (obecnie jest 15).
Zapisy: listy klasowe lub indywidualnie u p. Damiana Kina (poprzez e-dziennik lub osobiście) oraz u przedstawicieli Rady Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej!

Wszystkiego najlepszego, Mariko!

Droga Mariko!
W dniu Twoich 6 urodzin cała społeczność Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy przesyła Ci życzenia zdrówka, spełniania marzeń i mnóstwo uścisków.
Mamy nadzieję, że nasze karteczki również do Ciebie dotarły :)

Czytaj więcej!

Uczniowie Branżowej Szkoły I stpnia w Finale Centralnym Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" .

!!!SUKCES!!!
Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie Monter Zabudowy i Robót Wykończeniowych w Budownictwie w Finale Centralnym Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia". To Patryk Stachowicz, Paweł Hassa znaleźli się w czołówce, na ponad 80 uczniów z Polski. BRAWO, BRAWO, BRAWO

Czytaj więcej!