X Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach

X Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach 04.12.2013r., naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Jakub Racławski, Mikołaj Klause, Izabela Szerwińska oraz zawodnicy rezerwowi Bartosz Pempuś i Adam Chrostowski. Zawodnicy wywalczyli VI miejsce na 15 startujących zespołów.

Czytaj więcej!

Bydgoskie Afirmacje Ruchu "Tańcz z Siódemką"

Dnia 3 grudnia 2013 r. w VII LO odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu "Tańcz z "Siódemką". W rywalizacji solistów naszą szkołę reprezentowała Angelika Fajtanowska, zajmując II miejsce.

Czytaj więcej!

Szkolny konkurs matematyczny RACHMISTRZ ROKU 2013/2014

W czwartek, 12 grudnia 2013, odbył się szkolny konkurs matematyczny RACHMISTRZ ROKU 2013/2014. Celem konkursu było wyłonienie spośród uczestników osoby, która poprawnie, w jak najkrótszym czasie rozwiąże zadania rachunkowe.

Czytaj więcej!

Sprawozdanie z konkursów "Konkurs z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych" i "Potyczki językowe"

28 października odbyły się dwa konkursy z języka niemieckiego. Organizatorami konkursów byli nauczyciele języka niemieckiego – Ewa Schulz oraz Katarzyna Filipkowska. Pierwszy konkurs – „Konkurs z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych” – skierowany był do uczniów klas pierwszych, a drugi – „Potyczki językowe” – do uczniów klas drugich.

Czytaj więcej!

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Dnia 3 grudnia 2013 roku Wolontariusze ZSB pomagali podczas uroczystości Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej!