MATEMATYCZNE WIECZORY MATURZYSTY - podsumowanie

4 marca 2019 roku obył się, ostatni w tym roku szkolnym, MATEMATYCZNY WIECZÓR MATURZYSTY.

Czytaj więcej!

Debata „Okrągły stół – droga do wolności”

W czwartek 4 kwietnia w Bydgoskim Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych delegacja naszej szkoły wzięła udział w debacie historycznej na temat obrad Okrągłego Stołu i jego znaczenia. Spotkanie to odbyło się na zakończenie obchodów 30. rocznicy tego wydarzenia w naszym mieście i było jedną z inicjatyw Roku Wolności.

Czytaj więcej!

4. Forum Szkół CV 2019

26 marca 2019 roku w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym odbywało się 4. Forum Szkół CV 2019. Nasi uczniowie byli wolontariuszami blisko 40. osobowej grupy Młodzieżowego Centrum Informacji i Rozwoju podczas Forum Szkół CV 2019.
Uczniowie naszej szkoły pomagali przy logistyce i rejestrowaniu blisko 10.000 odwiedzających CV uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z Bydgoszczy i regionu.

Czytaj więcej!

Nasze dziewczęta 8 drużyną w Polsce!!!

W Bieruniu w dniach 29-30 kwietnia rozegrane zostały finały Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie.
W tych zawodach brali udział Mistrzowie wszystkich województw - szkoły podstawowe, gimnazja i ponadpodstawowe w kategorii dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej!

Drużyna klasy IIIB mistrzem szkoły z pucharem Pani Dyrektor

Zakończyły się rozgrywki piłki halowej. To już VI edycja tych popularnych w naszej szkole rozgrywek. Po bardzo wyrównanych i ciekawych meczach półfinałowych poznaliśmy zespoły wałczące o 1 i 3 miejsce.

Czytaj więcej!