PROŚBA TAKA... WESPRZYJ ZWIERZAKA

Zapraszamy Społeczność Naszej Szkoły do wzięcia udziału w zbiórce środków finansowych i rzeczowych dla Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy, która odbędzie się od 08.10.2018 r. do 26.10.2018 r.

Czytaj więcej!

WYNIKI WYBORÓW DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ‘2018

W dniu 09.10.2018 r. w Naszej Szkole odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. Wiemy już, kto obejmie najwyższe funkcje w Samorządzie Uczniowskim ZSB w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Międzyszkolna Liga Szachowa

Już 13 października kolejny indywidualny turniej Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Tym razem odbędzie się on w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Zapisy trwają, nagrody czekają, przygotowania w trakcie.
Międzyszkolna Liga Szachowa to największe przedsięwzięcie szachowe ostatnich lat w województwie kujawsko-pomorskim prowadzone w ramach projektu Edukacja przez szachy.
ZAPRASZAMY DO BUDOWLANKI JUŻ PO RAZ DRUGI.

Czytaj więcej!

"Szczęśliwy rodzic- szczęśliwe dziecko"

9 października od 17.30 do 19.00 zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie pt. "Szczęśliwy rodzic- szczęśliwe dziecko"- zorganizowane z przedstawicielem Fundacji Drabina Rozwoju panią Małgorzatą Węgrzyn – Kucharek.

Czytaj więcej!

Wycieczka na targi Warsaw Home!

Dnia 4 października 2018 roku uczniowie klas technik renowacji elementów architektury z innowacją architektura wnętrz wzięli udział w największym wydarzeniu wnętrzarskim w Europie Środkowo-Wschodniej!

Czytaj więcej!