AKCJA „ŻONKIL”

W dniu 16 maja obchodziliśmy 76. rocznicę zakończenia Powstania w Getcie Warszawskim. Na pamiątkę tego wydarzenia wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Żonkil” organizowanej przez Muzeum Polin w Warszawie.

Czytaj więcej!

Forum Zdrowia - podsumowanie

W dniu 15 maja 2019r. odbyło się Forum Zdrowia, na którym uczniowie klas pierwszych uzyskali odpowiedzi na pytania:
Co to jest GMO? Czy trzeba bać się organizmów zmodyfikowanych genetycznie? Na czym polega zdrowe odżywianie? Co jedzą weganie?

Czytaj więcej!

Docenieni za bezinteresowną pomoc innym

10 maja podczas XIX Gali Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”, nagrody najlepszym wolontariuszom wręczył prezydent Rafał Bruski. Laureatami w kategorii grupowej został Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, za pomoc w remontach potrzebującym po pożarach. Podziękowania dla wspaniałej młodzieży, dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu, dla opiekuna wolontariatu i wszystkim, którzy pomogli w pomocy potrzebującym BEZ WAS, TO BY SIĘ NIE UDAŁO ❤️❤️❤️

Czytaj więcej!

Ogłaszamy Konkurs na projekt nowego muralu w Bydgoszczy!

Konkurs jest współfinansowany przez Urząd Miasta Bydgoszczy dzięki Bydgoskim Grantom Oświatowym!
W załączniku znajduje się regulamin i karta zgłoszenia!
Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Czytaj więcej!

Konkursy z ramienia IX edycji programu „Twoje dane – Twoja sprawa” - zapraszamy uczniów do udziału

Celem obu inicjatyw jest popularyzacja wiedzy o ochronie danych osobowych i prawie do prywatności wśród uczniów i nauczycieli. Konkursy to cykliczny element realizowanego co roku programu edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”.

Czytaj więcej!